Co konkrétně můžeme dělat v tomto čase?

Krásné dny, nám všem,
 
tolik se toho kolem nás děje, až se často cítíme zahlceni informacemi, ve kterých se sami neumíme vyznat. Ztrácíme půdu pod nohama, finanční jistoty, doma prožíváme často blázinec s domácí výukou nebo vůbec žitím spolu a tak hledáme opět sami sebe a přemýšlíme, co s tím?. Jak to změnit?.
 
 

Vy, co už mě znáte nějaké ty roky, víte, že
 
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE: ZAČÍT U SEBE. 

 
 
Jedině proměna našeho vnitřního světa dokáže proměnit vše, co se děje kolem. Je tedy ideální doba k tomu, abychom vytáhli všechny stíny na světlo. Abychom uviděli proč se zlobíme, na koho se zlobíme a že se třeba zlobíme na naši vlastní bezmocnost v celé této situaci. . .
 

Věřte, že nic není tak černé,

jak se na první pohled zdá.

 

Co konkrétně můžeme dělat v tomto čase?

  • pokud jsme zdraví, můžeme pomáhat tam, kde nás potřebují a těm, kteří nás potřebují, 
  • můžeme se ponořit sami do sebe a obnovovat, uzdravovat svůj vnitřní svět – seskládat se znovu, nově do podoby, kterou jsme se po všem tomto dění staly, protože nás tato doba mnohému učí o nás samých
  • můžeme dokončit projekty, které nám dlouho leží na stole,
  • omezit alkohol, sladkosti, závislosti a naopak podpořit zdravý životní styl, který není o polykání vitamínů, ale o zdravé stravě, každodenních minimálně 20 minutových procházkách venku v přírodě, pití dostatečného množství čisté vody a každodenním sportováním formou, která nám vyhovuje. 
  • je čas, vyložit karty na stůlpřevzít zodpovědnost za své činy, ale i za svou nečinnost. Ať už na to, co se děje věříme nebo nevěříme, je třeba být zodpovědní vůči sobě, své rodině i okolí, protože následky vždy nakonec neseme my sami.
  • a to nejdůležitější v tomto čase je psychohygiena. Prosím, meditujte denně. Pokud je pro vás sedět v tichu nereálné, zpívejte si u toho – třeba mantry, nebo meditujte za tiché chůze v přírodě tím, že budete vnímat dopad nohy na půdu, vjemy, které to přináší atd. Meditovat můžete u vaření, mytí nádobí, i na záchodě. Kdykoliv, kdy jste sami a v tichu. Až se najednou stane, že celý váš život bude meditací. Vnímejte jen svůj dech. Nádech, výdech, ponor do sebe a pokud se objeví strachy, úzkosti, prodýchejte je. Nejlepším lékem je dech. 
  • pouštějte si kteroukoliv z mých nahrávek zdarma, změní se vám život.

 

 
 
Ukážu vám náhled do mého světa, ve kterém je každý člověk šťastný, zdraví a láskyplný, protože žije v lásce.
 
Možná se vám zdá, že nemůžeme ovlivnit to, co se děje kolem, ale:
 

můžeme ovlivnit to, jak na to vnitřně reagujeme,

tedy to, jak se vtom dění kolem cítíme.

Jak se tím vším kolem necháme nebo nenecháme strhnout. 

 
 
To je škola života. Přeji nám všem klid v srdcích.
 
Pokud ho nemáte, nabízím vám pomoc v této době v podobě narozeninového překvapení. Právě dnes totiž slavím narozeniny.
 
 

Dárek si můžete vybrat od TEĎ do 8.11.2020 do půlnoci. >>

 
Ráda vám udělám krásný den. 
 
Taraka
Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.