Předporodní rituál - průvodcovství

... propojte se tímto rituálem se svým dítětem, se svým rodem a čerpejte sílu kruhu žen a láskyplnost společného sdílení...

 

Milé ženy, objevte krásu i sílu, která dřímá v původních rituálech.

Ráda Vás tímto hlubokým rituálem provedu.

S hlubokým uvědoměním a láskou bych Vás ráda provedla Předporodním rituálem, který je zásadní pro život každé nastávající maminky i jejího dítěte. Tento rituál se nedá opsat slovy, musí se prožít, protože jedině tak zjistíte, jaký je rozdíl, pokud rodíte jako žena, která tímto rituálem prošla a která nikoliv. Netvrdím, že je pak porod bezbolestný, ale uvidíte a pocítíte sami v čem je jiný.

Jako maminka dvou dětí toužím se svou rodinou prožívat překrásné okamžiky. Proto není v mých možnostech účastnit se každého Vašeho  Předporodního rituálu, i když mě tyto okamžiky nesmírně fascinují svou čistotou, sounáležitostí a silou žen, která se právě ukazuje v průběhu tohoto rituálu a také v průběhu porodu. 

Článek na téma předporodního rituálu, setkání či tradice jsem psala již dávno. Na tomto odkazu si můžete celý článek přečíst a řídit se jím během tohoto překrásného dne sdílení, setkání a podpory nastávající maminky na její cestě k porodu. 

Pokud však stále nevíte jak na to a toužíte po své průvodkyni, připravila jsem pro Vás nahrávky k provedení Vaším překrásným dnem plným lásky, harmonie, opuštění strachů a obav a vyjádření podpory i přání nastávající mamince. 

Součástí balíčku je 9 krátkých nahrávek, které Vás krásně a hravě provedou celým předporodním rituálem, očistná a podpůrná meditace pro maminku, dítě i nastávající porod a dále doprovodná příručka  v podobě e-booku. Věřím, že Vám také udělám radost akcí v podobě bonusu:)

Přeji Vám, ať je Váš předporodní rituál nezapomenutelným okamžikem plným lásky, radosti a ženské podpory.

Cena tohoto kompletu činí 701 Kč.

Děkuji za to, že pro Vás mohu tvořit a být Vaší průvodkyní v tento překrásný den.  Věřím, že Vám mé vedení prozáří Vaši cestu a již nyní se těším na Vaše fotografie plné prožitků, radosti a smíchu. Užijte si je ve zdraví a harmonii se vším. 

S láskou Taraka Solei

 
Milá Tarako, z celého srdce Ti děkuji za provedení předporodním rituálem. Zažila jsem ho se všemi dětmi a pokaždé pod vedením jiné průvodkyně, ale u Tebe jsem se cítila opravdu bezpečně a skvěle. Jsem ráda, že jsi rituál převedla do elektronické podoby a umožnila tak i ostatním ženám prožít pod tvým vedením tyto chvíle. Dala jsi nám tím možnost nechat se vést i vlastními pocity, které bysme si možná jinak nedovolily prožít. Meditace, kterou si pro nás těhule vybrala je úžasná a cítila jsem při jejím poslechu silné spojení s miminkem, na které se tak nyní dokážu lépe napojit. Díky, díky, díky. Po porodu Ti napíšu, co jsem prožila. Ahoj Tarako milá. A je to venku. Narodila se nám Verunka a já mám z toho velikou radost. Porod neumím popsat slovy tak, jak se udál. Naučil mě odevzdat všechna očekávání a požadavky na to, jak to má proběhnout. Velice mi pomohlo napojení na ženy z kruhu, kterým jsem volala před odjezdem do porodnice a které na mě během celého porodu s láskou myslely - jakoby mě celou dobu porodu držely za ruku. I když byl porod bolestivý, maličká se narodila v pořádku. Komunikace s ní v těchto chvílích byla neskutečně silná a krásná. Moc Ti za tyto chvíle děkuji. Už jsem přihlášená na Tvé další kurzy a až Verunka trošku poroste, přijedu s ní na poporodní rituál. Chci tě vidět, abych Tě mohla obejmout.
Zuzkažena na mateřské

 

Čím vás meditace obohatí během rituálu? 

 

 • Umožní vám napojení na váš vnitřní svět, na vaši vnitřní ŽENU = MATKU, na vaše milované dítě
  a vy si tak dovolíte uctít sebe samu jako nastávající maminku spolu s ostatními blízkými ženami.
 • Probudí vaše srdce, vaši vnitřní energii, vaši vnitřní sílu a vytvoří tak ve vašem životě prostor pro vše krásné a nové.
 • Podpoří vaši CESTU ŽENY MATKY, vaše spojení s kořeny, s dítětem.
  Uzdravuje váš ženský rod až sedm generací zpět a spojuje vás se silou rodu.
 • Nahrávka trvá přibližně 25 minut.
 • Díky meditaci zjistíte, po čem opravdu toužíte jako nastávající maminka, propojíte se naplno se svou energií a silou.
  Pocítíte hlubokou vděčnost za vše, co Vám bylo dáno.

 

Co je součástí ostatních nahrávek? 

 

 • Čeká Vás dalších 8 krátkých nahrávek, ve kterých Vás provedu krok za krokem celým poporodním rituálem.
  Výhodou nahrávek je, že si je můžete stopovat, opakovaně si je vracet a přesto se řídit vlastním srdcem.
 • Díky nahrávkám se lépe uvolníte, nasmějete, pobavíte, vypláčete slzy dojetí i vděčnosti a projdete díky nim celým rituálem hravě a bez problémů. Nahrávky obsahují:
  Uvítání žen v kruhu, očistu, meditaci, spojení s elementy, vyjádření přání a vděčnosti.

 

Jaké odměny na Vás čekají?

 • Poporodní rituál, kterým Vás osobně provedu.
  Koná se vždy jednou ročně za dobrovolný příspěvek. Recenze na něj si můžete přečíst dole v odkaze.
 • Sleva 200 Kč na kurz Tajemství pánevního dna I. anebo Žena v prožitku.
  Kurz Tajemství pánevního dna I. si jako maminka po porodu užijete v plné míře a vrátíte se jeho prostřednictvím opět do fyzické kondice, prožívání radosti i v sexuální oblasti atd. Seminář Žena v prožitku Vám pomůže opět se navrátít ke své ženské síle, tvořivosti, ženskosti, sexualitě, což jako novopečená maminka jistě oceníte.  Přijďte se hýčkat, milé ženy. Sleva na semináře platí po celou dobu jejich konání a dá se využít pouze jednou a pouze na jeden ze seminářů nebo při koupi příběhu TARY.
 • Že se jako novopečená maminka nikam nedostanete a raději toužíte využít slevu 200 Kč na nejprodávanější balíček e-book TARA a meditace,
  který se jinak prodává za cenu 699 Kč? Veškeré informace najdete tady:

Tento rituál ocení každá těhotná žena, která se touží lépe vyznat ve svém těle, propojit se se svými rody, se svým dítětem, pocítit hlubokou vděčnost, lásku, pocítit sílu ženského kruhu, sdílení, podpory.

Během rituálu, pocítíte propojenost se vším a uvědomíte si spoustu AHA momentů. Konečně Vám vše zapadne do sebe.

Rituál je připraven formou e-booku, nahrávek a meditace, abych Vám tak mohla vložit do rukou mocné nástroje k Vaší proměně.

Těším se na Vaše sdílení plné radosti z poznání a prožívání.

 

„Cítím velkou radost, že jsem mohla tímto rituálem projít jako jedna z žen, které podporují těhotnou maminku a dodávají jí sílu na její Cestě s pokladem v bříšku. My jsme si ho přizpůsobily "po svém" a vycházely z daného okamžiku a možností. Vše je na Vás a nikde není žádné omezení toho, jak si rituál přejete prožít :). Ve společnosti milovaných žen jsme prožily překrásný čas plný něhy, lásky, propojení, napojení, důvěry. A také čas velké vděčnosti k moudrosti našich předků, k moudrosti nás samotných. Vděčnosti k naší vlastní osobní síle a k síle sesterství. Vděčnosti k prostoru, kde se obřad konal, protože i ten jsme poléčily láskou a on to s láskou přijal. Dovolte se plně nacítit na maminku v kruhu, na děťátko v jejím bříšku a na jeho velké dary. Jsou to okamžiky, které si ve svém srdci ponesete navždy. A pokud máte vedle sebe vědomou přítelkyni, které byste tuto báječnou chvíli dopřáli, je to krásný a opravdový dárek." Zlatínko, bylo to velmi krásné. Krásně jsme plynuly pod Tvým vedením a ta energie, která přicházela, wow! 🙂 Úplně jsem cítila tu nádhernou Duši děťátka. Tu její sílu, odhodlanost, krásu. Chystám se i na Tvou Taru a mám velkou radost :). Po té těhu meditaci mi chodí "to", že takto můžeme stále léčit svůj rod. Prozařovat ho, posílat mu lásku. A pak mi ještě došlo, že pro toho, kdo by se cítil během svého těhotenství nenaplněn (= necítil by od okolí dostatečné množství lásky, pochopení, podpory) by šel takový rituál udělat i zpětně, aby si to žena doprožila a "otočila", že? Objímám Tě celým svým vibrujícím 💓 Velkou večerní pohodu přeji se zapadajícím sluncem za hlavou :). S láskou vesmírnou, Karnaya
Milena KarnayaIntuitivní obrazy Naslouchám své Duši https://www.facebook.com/MilenaKarnayaObrazyNaslouchamSveDusi/

Jsem ŽENA, Taraka Solei,

která objevila kouzlo a sílu těchto předporodních a poporodních rituálů.

Přeji si z celého srdce, abyste ho objevily a prožily i Vy.  

\"\" 

Miluji sdílení žen, ženské kruhy, sdílení žen z rodu, kdy se můžeme dozvídat důležité informace od našich zkušenějších učitelek, průvodkyň a láskyplných opatrovnic. Kdy si můžeme vzájemně požehnat na své cestě a procítit tak propojenost se vším. Miluji udržovat rituály a tradice a předporodní i poporodní rituály k nim bezesporu patří.

PŘEJI SI, aby Vás tyto rituály naplno prostoupily ve své čistotě a lásce a abyste tak i vy zažily vše, o čem zde píšu  tak, jako ostatní ženy před Vámi.

Sdílejte své zážitky s ženami ze svého rodu. Obohacujte se navzájem svými zkušenostmi. Mluvte o věcech žen otevřeně a opravdově. Uznejte se jako ŽENY MATKY ve své jedinečnosti a kráse!

 

Přeji si skrze tento rituál předat ženám: 

 • VÍRU V SEBE SAMU
  v život a v to, že se vše děje pro naše nejvyšší dobro. Přirozený porod je přirozená cesta.
 • TOUHU
  propojit se naplno se svým dítětem, dětmi, se svým rodem a poznat tak dary, které k nám z našich rodů proudí.
 • RADOST
  z propojení s elementy, s přírodou, s Matkou Zemí.
 • POZNÁNÍ
  síly kruhu žen, společného sdílení, podpory, lásky, prožívání, radosti i hravosti.
 • OTEVŘENOST
  v otázkách rituálů a tradic.
 • LÁSKU
  která je hybnou silou všeho.

Předporodní rituál tvoří:

0
e-book
0
meditace
0
nahrávek
0
bonusy

PŘEDPORODNÍ RITUÁL - průvodcovství

701 Kč za e-book, 9 nahrávek - 1 meditaci, 2 bonusy
Objednat tady →

TĚŠÍM SE NA VAŠE KOMENTÁŘE A VAŠI ZPĚTNOU VAZBU. 

Přeji Vám, ať je Váš osobní předporodní rituál naplněný láskyplným, radostným prožíváním a Váš porod, ať je po tomto rituálu neopakovatelným a jedinečným zážitkem s plnou podporou kruhu žen.