Jupí! Už více než 603 lidí přečetlo moji knihu. Mám velkou radost. Děkuji. 

Přijměte i vy mé pozvání do světa, ve kterém vítězí každý,

kdo se vydá na cestu...

 

Kniha: Cesty poznání - poselství života

Kniha Cesty poznání

...je psána pro ženy i muže, kteří touží lépe rozumět situacím ve svém životě, ve kterých se opakovaně ocitají... 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Co je cesta poznání?

Narozením nastoupil každý z nás na svoji CESTU POZNÁNÍ. Každá tato cesta je jiná a nese určité POSELSTVÍ ŽIVOTA.

Během života rosteme, vyvíjíme se a stejně tak se vyvíjí i naše cesta, náš přístup k životu a k životním situacím. Postupně se necháváme utvářet našim okolím a často se nám stane, že zapomeneme na to, jací doopravdy jsme a co toužíme tvořit.

Situace, se kterými se setkáváme jsou různé a na nás je, abychom se naučili těmto situacím porozumět, poznat sami sebe a pochopit, proč se nám opakují nebo dějí věci, které nás určitým způsobem zatěžují.

Kniha ve vás zažehne touhu vydat se za svými sny.

Díky jednotlivým příběhům objevíte souvislosti svého života a uvidíte, že se vždy dá všechno změnit - STAČÍ SE ROZHODNOUT!

„Dobrý den, moc děkuji za vaše krásné knihy 🙏 Včera jsem dočetla a ještě dneska brečím dojetím. 👍 Všichni lidi na světe by si knihu Cesty poznání měli přečíst 🍀😇🙏Děkuji moc.Hned jsem si včera u vás objednala jméno duse a poselství duse 😇"
Nikola
Přeji si, abyste se díky těmto příběhům spojili sami se sebou, se svými vnitřními tématy, svojí opravdovostí, pochopením a přijali sebe i svoji životní cestu takovou, jaká je. 

Přeji si vám skrze tuto knihu předat: 

 • VÍRU
  v život a v to, že se vše děje pro naše nejvyšší dobro.
 • RADOST
  z pochopení souvislostí a z přijetí sebe sama.
 • POZNÁNÍ
  že pokud vykročíme a uděláme krok ke změně - tedy následujeme svoji cestu - vše se v dobré obrátí.
 • NADĚJI
  že pomyslné dno je nejlepší pro nový začátek.
 • POSELSTVÍ
  Ať už tomu věříte nebo ne, láska je klíčem ke všem zamčeným dveřím.
 
Věřím, že Vám tyto příběhy pomohou lépe pochopit situace, se kterými se každodenně setkáváte ve svém životě. 

Zajímá Vás, jak vypadá kniha uvnitř?

Mrkněte se na obrázky.

Příběhy i obrázky jsou nádherné. Moc knize přeji, aby se líbila a přinesla lidem to, co mě - připadala jsem si jako v jiné dimenzi, jako by příběhy zasadili semínko a to klíčilo...transformační, kouzelné 🙂 mě nejvíce zasáhl příběh z Egypta a poslední Lapena v síti času 🙂 všechny jsou krásné, ale tyhle dva mě silně něco přepsali 🙂 krásné 🙂 moc děkuji. Krásný čas, líbááám :-*
Monika Slezákovágrafička a autorka projektu FB: Láska k tvoření

Proč byste měli mít knihu

CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

ve své knihovně?

 

Protože tato kniha je:

 • je poutavá, plná příběhů, souvislostí, uvědomění, poznání, vhodná pro ženy i muže. S touto knihou se nebudete nudit a kromě relaxace získáte čtením jednotlivých příběhů i spoustu zajímavých osobních prozření.
 • díky příběhům si uvědomíte, co je v životě opravdu důležité, opět získáte chuť do života,
 • pochopíte souvislosti svého života a lépe poznáte sami sebe - díky tomu získáte nadhled a začnete žít radostný a spokojený život,
 • objevíte svůj vlastní příběh na své osobní cestě poznání,
 • otevřete se novému, nepoznanému, uděláte kroky ke změně, začnete si plnit své sny,
 • objevíte bohatství, které vám váš život nabízí,
 • začnete tvořit v radosti a lásce, a vydáte se tak cestou svého života, která vás bude naplňovat a bavit,
 • změníte pohled na svůj život díky poselství i příběhům a pochopíte, kde se skrývají opravdové dary vašeho života,
 • navrátíte se k původnímu životnímu záměru a tím je LÁSKA.

Co říkají na knihu čtenáři?

Kovář a komtesa - Moc krásný příběh. Po celou dobu jsem měla husí kůži. Ufff. I teď, jak jsem to napsala, mi přeběhl mráz po zádech, četla jsem to se zatajeným dechem. Nádherné. Věřím, že to pro tebe bylo, je a bude silné, já jsem taky musela hodně mrkat, abych mohla pokračovat ve čtení. Moc děkuji za tvoje nádherná slova, moc to pro mě znamená a vážím si toho. Vážím si tebe. Děkuji. Válka citů - Příběh na mě hodně zapůsobil. Umocnil to také fakt, že jsem zrovna četla román, kde se prolínal příběh válečných leteckých hrdinů. Takže jsem to měla pořád v hlavě. A taky se mi moc líbí na konci příběhů to poselství. Máš to krásné. Jasné, stručné a hlavně výstižné. Tajemství pyramid - Děkuji. Líbil se mi moc. A to poselství na konci zase - to je úžasné. To stojí za to si to všechno připomínat každý den. Moc se mi líbí, jak to máš provedené. Příběh mě oslovil každý. Každý příběh dává smysl, otevírá oči, předává poselství. Anna - Nádhera! Velmi na mě príběh zapůsobil. Moc krasný, Tarako. Děkuji, ze jsem si ho mohla přečíst. Zázrak - Příběh krásný a inspirující. Připomnělo mi to, jak jsem Ti děkovala za to, kam jsi mě posunula a Ty jsi řekla, že mám poděkovat sobě. Nádherný příběh! Lapena v síti času - Musela jsem ho prostě přečíst do konce. A uvědomila jsem si, že já chci taky všechno stihnout a být v tom dobrá. Ne kvůli druhým, ale kvuli mému pocitu, že jsem schopná to všechno zvládnout. A možná proto se někdy cítím pod tlakem, unavená, podrážděná. Už se těším, až si ho přečtu znova.
Lucie Ševců
Je to paráda. Moc se mi to líbí. Jsou to napínavé, poučné příběhy. Jen tak dál. Má to smysl.
Petr Říharealitní makléř
Právě v tomto láskyplném načasování ke mě přišla knížka od tebe,velká podpora v tom co teď žiji....já ti za to moc děkuji a jsem vděčná...nejvíce se mnou teď souzněl příběh Lapena v síti času a Anna. Láskyplně tě objímám a hladím...Ála Orchea
Alena Petráňováučitelka

 

Kdo je autorka knihy Taraka Solei?

 

Jsem žena, která miluje život se všemi jeho barvami. Miluji poznávat souvislosti a miluji psaní.

Před lety jsem zjistila, že vše souvisí se vším a pokud chci využít svůj potenciál naplno, musím mít vyřešen především svůj život z hlediska opravdovosti a lásky...

K naplnění mé vize v podobě této knihy vedla dlouhá cesta, ale já ji i tak dotáhla do konce a to z jednoho prostého důvodu - její tvorba mě doslova pohltila.

Psaní je má veliká vášeň a já se o ni s vámi toužím podělit.

Proč?

Protože mi tyto příběhy změnily život. Díky nim jsem sama pochopila spoustu situací ve svém životě.

Během psaní jsem často plakala a později žasla nad tím, když se při čtení příběhů rozplakali i ostatní (občas i ti drsní chlapi..., kteří přece nepláčou...) U čtenářů docházelo po přečtení těchto příběhů k pochopení souvislostí jejich života.

 

Každý tak spolu s mými příběhy objevil svůj vlastní příběh.

Takový, který píše každý sám na své cestě poznání. 

 

Mým snem je, aby vám tato kniha otevřela oči a vy jste spatřili neustále se opakující souvislosti svého života a začali si plnit svůj sen. Stejně jako já.

 

Už tím, že situace ve svém životě dokážete VNÍMAT A POJMENOVAT, nastává čas změn.

 

Všechny příběhy, které jsem napsala, ke mně přišly intuitivně a já je zachytila v podobě slov. Miluji tvoření, kdy sama nevím, jak bude příběh pokračovat. Vtom je to kouzlo.

Jsem pak překvapená stejně jako vy a stejně jako vy jsem šťastná, když nakonec příběh dobře dopadne. 🙂

Kniha CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA 

provází čtenáře cestou osobního i duchovního rozvoje.

Kniha je plná příběhů, nečekaných zvratů a především změn. Příběhy spolu zdánlivě nesouvisí, avšak všechny vedou k pochopení a praktikování důležitých principů, zákonů, pravd.

V knize Vás zavedu do světa, ve kterém vítězí každý, kdo se vydá na cestu poznání sebe sama. Sdílením těchto příběhů ukazuji poselství života, která jsou tak různá a přesto dokáží každého člověka navést na vlastní cestu plnou radosti a poznání.

Cesty poznání se týkají každého z nás.

Tato kniha Vám změní život, pokud si VY sami změnu dovolíte. Díky těmto příběhům pochopíte většinu situací ve svém životě, a tak se Vám po přečtení příběhů otevřou nové cesty poznání.

Děkuji, že jsem mohla zachytit tyto příběhy v podobě slov. Slov, která se prostřednictvím emocí zabydlí v našich srdcích a skrze naše srdce přejdou ve formě poznání do našich životů.

Knihu tvoří:

0
stran
0
slov
0
odstavců
0
řádků

6 příběhů, poselství, obrázků, záložková stuha, pevná vazba šitá ve hřbetu

to vše za 250 Kč

Ceník

kniha CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

1 KNIHA
250 Kč
Kniha Cesty poznání - poselství života
Objednat
+ poštovné a balné 89 Kč
4+1 KNIHA
1250 Kč
1000 Kč
5 x kniha Cesty poznání - poselství života
Objednat
+ poštovné a balné 89 Kč 1 ks knihy v hodnotě 250 Kč za vás platím já 🙂

Kupte si knihu TEĎ!

Proč právě TEĎ?

Protože věřím, že je pro Vás tato kniha vstupenkou do světa zázraků, pochopení souvislostí a změny pohledu na Váš život i na situace, které v něm prožíváte. 

Věřím, že Vás kniha zaujala a toužíte ji mít doma stejně jako Ti,

kteří si ji již zakoupili před Vámi a napsali mi pro Vás spoustu krásných děkovných zpráv a recenzí.

Tato kniha dokáže změnit Váš pohled na svět. 

Vím to proto, protože ten můj už změnila.

Nádherné ilustrace do knihy vytvořila Lucie Ševců.

Lucie je má přítelkyně z dětství. Od malička maluje nádherné obrázky, které mě vždy dokázaly uvést do světa fantazie, který nikdy nekončí.  

Když přijala mou nabídku namalovat obrázky k jednotlivým příběhům, cítila jsem nesmírnou radost. 

Lucie namalovala spoustu překrásných obrázků a vystihla tak duši každého příběhu, za což jsem jí  velice vděčná. Dokázala vystihnout dané postavy přesně tak, jak jsem je cítila, což je úžasné.

Děkuji Ti!

Na knize se také podílely další dvě úžasné ženy: korektorka Marcela Chvátalová a grafička Monika Slezáková, která ilustrovala překrásnou obálku.

Děkuji Bohu, že mi přináší do života tak nádherné bytosti plné lásky a světla, které dokáží vnést do mé tvorby tolik krásy. Děkuji Vám, milované ženy. Děkuji.

Potřebujete se na něco zeptat?

Kdy mi kniha dorazí do schránky?

Knihu odesílám poštou do dvou pracovních dnů poté, co mi dorazí vaše platba. Do vaší schránky by tedy měla dorazit během 3-4 dnů poté, co vaše platba dorazí na můj účet.

Napadá Vás další otázka? Pište mi na taraka.solei@email.cz a já vám co nejrychleji odpovím.

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do příběhů knihy

CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

TĚŠÍM SE NA VAŠE KOMENTÁŘE A VAŠI ZPĚTNOU VAZBU. 

Přeji Vám, ať Vám tato kniha otevře spoustu osobních příběhů i poznání a přinese Vám do života radost i touhu tvořit.

Kniha je věnována s láskou a s vděčností bytostem, kterých se dotýká. Děkuji všem přátelům, 

kteří v mém životě mají nezastupitelné místo i těm z Vás, kteří mým životem pouze procházíte. 

Děkuji každému člověku, který touží tvořit.

Kniha Cesty poznání

Bibliografické údaje

Název: CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

Autor: Taraka Solei

Vydavatel: Vydáno vlastním nákladem autora

EAN: 9788027033201

ISBN: 978-80-270-3320-1

Popis: kniha, 124 stran, česky, s pevnou knižní vazbou šitou ve hřbetu, záložková stuha

Formát knihy: 120 x 172 cm

Rok vydání: 2018 (1. vydání)

Uvedené ceny jsou koncové.