SARAH

Uzdravující síla vědomí

Součástí knihy je jako bonus:

+  sbírka básní: Střípky ze života

+ poselství pro život

+ další překvapení k osobnímu rozvoji a k toulkám nejen na cestách, ale i krajinou duše v pdf.

 

Sarah

Příběh hlavní hrdinky Sarah vás dovede k proměně vašeho vnitřního světa.

Ukáže vám pohled na smrt jako na přirozenou součást života.

Zbaví váš život závoje strachu, iluze oddělenosti a přiblíží,

jak se dá prožívat bytí v přítomném okamžiku.

Aneb jak si užít život takový, jaký je - se všemi jeho vzlety i pády.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

399 Kč

Příběh o životě, smrti i zrození.

Příběh vás provede nelehkým životem ženy, mladé právničky Sarah, která se v krátké době vyrovnává se smrtí svých blízkých a současně prožívá první zamilování a vášnivou lásku.

Dovede vás k proměně vašeho vnitřního světa. Ukáže vám pohled na smrt jako na přirozenou součást života. Zbaví váš život závoje strachu, iluze oddělenosti a přiblíží, jak se dá prožívat bytí v přítomném okamžiku. 

Pocítíte, jak krásné může být loučení s těmi, které milujete, jak silné je cítit je, i když už nejste spolu, jak je úžasné naplno milovat každý okamžik, protože nikdy nevíte, kdy už nebudete moci. 

Nechte se opět fascinovat životem a jeho krásami skrze mnohá uvědomění, které vám Sarah do života přinese. 

Díky ní možná začnete konečně žít, ne přežívat či živořit a uvědomíte si, že život je velký dar. Člověk má vždy volbu: může se trápit nebo učit, rozvíjet, poznávat a radovat se ze všech drobných úspěchů. 

Začněte teď. Právě tento okamžik je pro vaše rozhodnutí ideální. Přijměte smrt v koloběhu života a přestaňte ji vytěsňovat jako něco nepřijatelného.

Užijte si život s tím, co máte nyní. Nečekejte. Právě TEĎ JE ČAS NA PROŽITEK!

Součástí knihy je poselství, které vám dokáže otevřít oči na vaší cestě za poznáním a dárek v podobě básní: Střípky ze života.

Ke knize získáte také řadu bonusů, které najdete na mém webu v pdf podobě ke stažení.

Co je součástí balíčku?

 

❤️ KNIHA nebo E-KNIHA SARAH. Obsahuje příběh, který vás vtáhne do děje a poselství s mnoha uvědoměními, které si s sebou ponesete životem.

❤️ Sbírka básní: Střípky ze života - básně, které vás provedou do nitra vás samých, na místo, kde se otevíráme zázrakům. 

❤️ Poselství. Podrobné zprávy, které vás jednoduše provedou na cestě změny vašich životních kroků k vnitřní svobodě. 

❤️ Deník vděčnosti v pdf. Obsahuje praktické kroky k naplnění života VDĚČNOSTÍ, ranními rituály apod. Jsou v něm obsaženy informace o bosé hůzi, ukotvení, ladění, vazbách, atd. 

❤️ Spousta skvělé muziky, cestovatelských výletů a dalších pozorností.

❤️ Nahrávka srdcového dechu, pro případ, že byste ji ještě potřebovali. Poprvé jsem ji uveřenila v bonusech ke knize Triša

Zajímají vás první ohlasy na knihu? Mrkněte tady:

Přečetla jsem knihu Sarah jedním dechem za večer. Překrásný příběh plný tolika momentů k zamyšlení... Uvědomila jsem si,že život je příliš krátký na to,abysme byli nešťastní...pro mě bylo nejvíce zásadní poselství Sarah...aby si sebe lidé vážili,byli k sobě ohleduplní a žili spolu v lásce.A pokud to nejde,aby fungovali spokojeně vedle sebe...Pro mě momentálně velké poselství ❤️ A tajemství je Triša,maminka Sarah ☀️
Kateřina Bartheldyovázdravotní sestra
Ahoj zlato, líbí se mi to. Má to dobrou "nit". Obsahově je ten příběh moc hezký. Opět mě to nutí přemýšlet o věcech v mém životě, které mám řešit a věřím, že stejně jako já si tam každý najde "to své", svoji "třináctou komnatu". Líbí se mi, jak krásně píšeš, že je třeba jejich životy vnímat komplexně a nesoudit, protože jsme neviděli všechno. Píšeš to tak hezky, že se musím zastavit a přemýšlet. Tak si někdo najde k cestu k pochopení sexuality, o které píšeš... Nejvíc ze všeho se mi líbí ty poslední poznámky = poselství. S láskou M.
Marcela učitelka ZŠ
Milá moja, najdrahšia, no možno aj možem povedať, otvorila som knihu,…a mení sa mi celý život. Nepreháňam…napíšem brzo. Mám Ťa moc rada!!! Moja drahá Tarako, aj ja som už dočítala prekrásnu Sarah, pre mňa tak plnú neočakávaných zvratov - presne tak, ako to má život sám. Knižka je krásna, príbeh dojímavý, jeho charakteristickým znakom je PLNOSŤ - bytia jeho hrdinov, prežívania, vnímania, lásky,...prijímanie života taký, aký je, zameranie sa na prítomný okamžik. Ďakujem Ti, Tarako, za všetko, čo prúdi i k nám skrze Tvoje srdiečko a myseľ. Objímam Ťa, drahá ” Andrea Tamí
Tamídula
Tarako milá, básně jsou překrásné!!! ☺ Pozorovala jsem s nadšením, jak tvoříš v Boží náruči! Nádhera! Jak různorodý styl je Ti ukazován! Některé pasáže v příběhu mě silně zasáhly a myslím si, že stejně tak se to stane všem dalším čtenářům. Příběh je psaný tak, aby si v něm každý našel, co právě teď pro sebe potřebuje. Četla jsem ho nesčetněkrát a pokaždé jsem našla nové myšlenky a sdělení. Zastavovala jsem se u věcí, které jsem při prvních čteních vůbec neviděla. Objímám Tě a líbám. Marcela ☺
Marcelakorektorka
Milá Taraka, som veľmi vďačná, že sa delíš s nami so svojou tvorbou, že sú tu tie príbehy plné života, hĺbky, prírody. Hlboký príbeh, v ktorom je ukrytá veľká sila, žiť všetko, nádej. Rada doporučim ďalej sú úžasné, som šťastná, lebo veľmi tu chýbali hlboké pribehy. Ďakujem S prianím s úsmevom naplnených jesenných dní 🍂☀️ Miriama
Miriam Bačová
Ahoj drahá, to byla teda jízda! Jako na horské dráze. Ještě že je to tak čtivé 😃 člověk se nemůže od toho odtrhnout 😉🥰😘
Soňamaminka na mateřské
Moje Milovana 🤗🤗🙏🏽🙏🏽 Dočetla jsem to ♥️🙏🏽 Moc si vážím Tvé důvěry a děkuji, že jsem mohla přečist ještě “teplé” stránky Sarah ♥️♥️ Začala jsem knihu číst, a hledala jsem každou minutku, aspoň na stránku až dvě, abych věděla, co bude dál. Děj mě jako i u Triši, hned pohltil a nemohla jsem se odtrhnout 🙏🏽♥️ Jak víš, jsem právě v rozvodovém řízení. A ke konci, když jsem četla Poselství, nastal moment, kdy se mi otevřely mé rány a já v záplavě slz musela přestat číst. Myslím že 24hodin trvalo, než jsem se mohla vrátit ke čtení. A ten jeden den, jsem všechno postupně uvolňovala a pouštěla, propouštěla a odpouštěla 🙏🏽🙏🏽 Bylo to tak potřeba ♥️ Děkuji Ti za zastavení se ♥️🙏🏽 Za krásné pohlazení, formou písmenek. Děkuji že jsi ♥️😘😘
W.S.
Milovaná Tarako,  sílu a hloubku z knihy jsem cítila už ve chvíli, kdy mi dorazila domů.  Příběh jsem si nechala na Vánoce, kdy jsem si uvařila čaj, zabalila jsem se do deky, usadila se do křesla a vnímala, že právě přichází čas na Sarah. Moc jsem se těšila na příběh, který mne provedl mou vnitřní krajinou, dovedl mne k dalšímu pohledu na smrt, která je přirozenou součástí našeho života. Díky příběhu jsem si uvědomila, jak je skutečně důležité jít životem vědomě a naplno prostoupena přítomným okamžikem. V jedné chvíli při čtení jsem si uvědomila, že mi po tvářích tečou slzy, slzy vděčnosti a radosti z toho, jak vše plyne.  Přečtením příběhu jsem se jen utvrdila, jak je krásné se nechat prostoupit radostí, životem i přítomným okamžikem a užívat si toho, co mi díky příběhu začíná přicházet.  A právě teď začínám ještě víc žít i být a naplno přijímám ten úžasný koloběh života, jehož součástí je i smrt, která nás všechny může mnohé naučit.  S láskou a velkou vděčností Ti, milovaná Tarako, děkuji za ty krásné příběhy, které předáváš skrze příběhy. M.  
Michaela Křížováwww.byasma.cz, www.facebook.com/byasma, www.instagram.com/byasma.cz

Přeji si...

❤️  Přeji si, aby ve Vás kniha probudila vděčnost za každičký okamžik, za každé nadechnutí, abyste skrze ni spatřili ty nádherné maličkosti, které utváří náš život a ze kterých se můžeme každý den radovat a aby Vás inspirovala k naplněnému životu a dovedla vás k proměně vašeho vnitřního světa. 

Protože z vlastní zkušenosti vím, že to opravdu stojí za to. Hýčkejte své vztahy a děkujte za ně, ať jsou jakékoliv. Tak nejlépe pochopíte všechny životní lekce a projdete vnitřní proměnou.

 

❤️  Přeji si, abyste přijali pohled na smrt jako na přirozenou součást života, abyste se zbavili závoje strachu, iluze oddělenosti a naučili se prožívat každé teď. 

Nikdy nevíme, kolik dnů nás ještě čeká, tak ať to stojí za to. Netrapte se minulostí, nekoukejte do budoucnosti, prostě jednoduše žijte. Co je třeba učinit, se děje tady a teď.

 

❤️ Přeji si, abyste začali svůj život žít, nejen přežívat. Život je veliký dar. Žijte ho plnohodnotně, poznejte se, rozvíjejte se, tvořte a radujte se z drobných úspěchů.

Začněte teď. Právě tento okamžik je pro vaše rozhodnutí ideální. Užijte si život s tím, co máte nyní. Nečekejte. Právě TEĎ JE ČAS NA PROŽITEK!

❤️ Pokud očekáváte narození miminka, přeji si, abyste si spojení s ním užili už v bříšku i během porodu a prožili si tak společně nádherný start do života. 

❤️ Věřím, že vám "Střípky ze života" otevřou brány srdce a změní pohled na vnímání světa. 

Vážím si Vaší důvěry a proto Vám nabízím i ke knize Sarah vyjímečnou nabídku:

Cena této knihy i e-knihy je 366 Kč.

Na každou další e-knihu nebo i tištěnou knihu vloženou do objednávky, získáte 100 Kč slevu

+ poštovné a balné v případě tištěných knih platím já:)

 

Ještě váháte s objednávkou? 

1.) Můžu nahlédnout dovnitř? Mám strach objednat bez toho, abych alespoň nakoukl/a. 

Ano! Myslela jsem i na vás, a tak jsem vybrala část z knihy, která vás vtáhne do příběhu a vy se nebudete moct dočkat, až ji budete moci přečíst celou 🙂

Ukázku si můžete stáhnout tady >>

 

2.) Je kniha vhodná i pro muže?

Kniha je cílena na ženy od 18ti let, ale pokud do ní bude chtít váš partner nakouknout, určitě mu to dovolte.:)

 

3.) Jak dlouho bude trvat, než dostanu knížku?

Pokud si koupíte e-knihu -  dostanete ji obratem na uvedený e-mail po připsání částky na můj účet. 

Pokud si koupíte tištěnou knihu odešlu vám ji na vaši adresu za 2-3 dny po připsání částky na můj účet. Potvrzení objednávky dostanete hned.

 

3.) Můžu vám věřit?

Ano. Není to má první kniha, ale je už sedmá a za tu dobu, co knihy píši je má většina z vás doma. Víte tedy, co ode mě můžete čekat a pokud ne, dozvíte se to právě s touto knihou.

SARAH je prostě plná AHA momentů. Mrkněte na recenze, které mi píšou lidé tady nebo na FB >>

Tímto děkuji vám všem za vaše zprávy, které píšete často již během jejího čtení, což miluji nejvíce - i když ne vždy stihnu odpovědět včas, čtu všechny vaše recenze jednu po druhé, postupně na ně odpovídám a moc děkuji za každou jednu zprávu. Jsem šťastná, že vám SARAH dělá radost a přináší vám tolik poznání. Děkuji ze srdce.

 

4.) Co když se mi knížka nebude líbit? 

Vzhledem k tomu, že si vás SARAH přitáhla, je téměř jisté, že se vám líbit bude. 🙂

A pokud ne, můžete mi knihu vrátit a dostat své peníze zpět. Takže, nemáte co ztratit.  Život je plný rozhodnutí.

Pokud se tedy chcete rozhodnout na základě nějaké jasné zprávy, mrkněte na ukázku přímo z knihy Sarah nebo si přečtěte e-knihu zdarma KLÍČ POZNÁNÍ KE ZDRAVÉMU A SPOKOJENÉMU ŽIVOTU, která je sice úplně jiného věcného žánru, ale určitě vás obohatí na vaší cestě, anebo se začtěte do článků na mém blogu...

 

Bibliografické údaje:

 

Název: SARAH - Uzdravující síla vědomí

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: Ing. Lucie Ševců

Grafická úprava knihy: MgA. Klára Pešková

Vydavatel: Vydáno vlastním nákladem autora

EAN: 9788027086665

ISBN: 978-80-270-8666-5

Popis: kniha, 176 stran, česky, s pevnou knižní vazbou šitou ve hřbetu, záložková stuha

Formát knihy: 130 x 200 cm

Rok vydání: 2020 (1. vydání)

Uvedené ceny jsou koncové.

Název: SARAH - Uzdravující síla vědomí

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: Ing. Lucie Ševců

Popis: Elektronická kniha,  stran 169 ,  slov 21.980, odstavců 1.443

E-kniha dostupná: ePub / PDF

 

Copyright © Alena Orvos, r. 2020

Publishing © 2020 Mgr. Alena Orvos

Vydání první, r. 2020

Uvedené ceny jsou koncové.

 

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na taraka.solei@email.cz