Sarah - ilustrační foto
obrázek ilustrační

SARAH

Uzdravující síla vědomí

Součástí knihy je jako bonus:

+  sbírka básní: Střípky ze života

+ poselství pro život 

+ poštovné zdarma a každá další kniha v objednávce levnější o 100 Kč:)

+ další překvapení ke zpracování v pdf.

 

Sarah

Příběh hlavní hrdinky Sarah vás dovede k proměně vašeho vnitřního světa.

Ukáže vám pohled na smrt jako na přirozenou součást života.

Zbaví váš život závoje strachu, iluze oddělenosti a přiblíží,

jak se dá prožívat bytí v přítomném okamžiku.

Sarah - ilustrační foto

366 Kč

Příběh o životě, smrti i zrození.

Sarah - ilustrační foto

Příběh vás provede nelehkým životem ženy, mladé právničky Sarah, která se v krátké době vyrovnává se smrtí svých blízkých a současně prožívá první zamilování a vášnivou lásku.

Dovede vás k proměně vašeho vnitřního světa. Ukáže vám pohled na smrt jako na přirozenou součást života. Zbaví váš život závoje strachu, iluze oddělenosti a přiblíží, jak se dá prožívat bytí v přítomném okamžiku. 

Pocítíte, jak krásné může být loučení s těmi, které milujete, jak silné je cítit je, i když už nejste spolu, jak je úžasné naplno milovat každý okamžik, protože nikdy nevíte, kdy už nebudete moci. 

Nechte se opět fascinovat životem a jeho krásami skrze mnohá uvědomění, které vám Sarah do života přinese. 

Díky ní možná začnete konečně žít, ne přežívat či živořit a uvědomíte si, že život je velký dar. Člověk má vždy volbu: může se trápit nebo učit, rozvíjet, poznávat a radovat se ze všech drobných úspěchů. 

Začněte teď. Právě tento okamžik je pro vaše rozhodnutí ideální. Přijměte smrt v koloběhu života a přestaňte ji vytěsňovat jako něco nepřijatelného.

Užijte si život s tím, co máte nyní. Nečekejte. Právě TEĎ JE ČAS NA PROŽITEK!

Součástí knihy je poselství, které vám dokáže otevřít oči na vaší cestě za poznáním a dárek v podobě básní: Střípky ze života.

Ke knize získáte také řadu bonusů, které najdete na mém webu v pdf podobě ke stažení.

Co je součástí balíčku?

 

❤️ E-KNIHA SARAH. Obsahuje příběh, který vás vtáhne do děje a poselství s mnoha uvědoměními, které si s sebou ponesete životem.

❤️ Sbírka básní: Střípky ze života - básně, které vás provedou do nitra vás samých, na místo, kde se otevíráme zázrakům. 

❤️ Poselství. Podrobné zprávy, které vás jednoduše provedou na cestě změny vašich životních kroků k vnitřní svobodě. 

❤️ Deník vděčnosti v pdf. Obsahuje praktické kroky k naplnění života VDĚČNOSTÍ, ranními rituály apod. Jsou v něm obsaženy informace o bosé hůzi, ukotvení, ladění, vazbách, atd.

❤️ Nahrávka srdcového dechu, pro případ, že byste ji ještě potřebovali. Poprvé jsem ji uveřenila v bonusech ke knize Triše. 

Zajímají vás první ohlasy na knihu? Mrkněte tady:

Ahoj zlato, líbí se mi to. Má to dobrou "nit". Obsahově je ten příběh moc hezký. Opět mě to nutí přemýšlet o věcech v mém životě, které mám řešit a věřím, že stejně jako já si tam každý najde "to své", svoji "třináctou komnatu". Líbí se mi, jak krásně píšeš, že je třeba jejich životy vnímat komplexně a nesoudit, protože jsme neviděli všechno. Píšeš to tak hezky, že se musím zastavit a přemýšlet. Tak si někdo najde k cestu k pochopení sexuality, o které píšeš... Nejvíc ze všeho se mi líbí ty poslední poznámky = poselství. S láskou M.
Marcela učitelka ZŠ
Tarako milá, básně jsou překrásné!!! ☺ Pozorovala jsem s nadšením, jak tvoříš v Boží náruči! Nádhera! Jak různorodý styl je Ti ukazován! Některé pasáže v příběhu mě silně zasáhly a myslím si, že stejně tak se to stane všem dalším čtenářům. Příběh je psaný tak, aby si v něm každý našel, co právě teď pro sebe potřebuje. Četla jsem ho nesčetněkrát a pokaždé jsem našla nové myšlenky a sdělení. Zastavovala jsem se u věcí, které jsem při prvních čteních vůbec neviděla. Objímám Tě a líbám. Marcela ☺
Marcelakorektorka
Ahoj drahá, to byla teda jízda! Jako na horské dráze. Ještě že je to tak čtivé 😃 člověk se nemůže od toho odtrhnout 😉🥰😘
Soňamaminka na mateřské

Přeji si...

❤️  Přeji si, aby ve Vás kniha probudila vděčnost za každičký okamžik, za každé nadechnutí, abyste skrze ni spatřili ty nádherné maličkosti, které utváří náš život a ze kterých se můžeme každý den radovat a aby Vás inspirovala k naplněnému životu a dovedla vás k proměně vašeho vnitřního světa. 

Protože z vlastní zkušenosti vím, že to opravdu stojí za to. Hýčkejte své vztahy a děkujte za ně, ať jsou jakékoliv. Tak nejlépe pochopíte všechny životní lekce a projdete vnitřní proměnou.

 

❤️  Přeji si, abyste přijali pohled na smrt jako na přirozenou součást života, abyste se zbavili závoje strachu, iluze oddělenosti a naučili se prožívat každé teď. 

Nikdy nevíme, kolik dnů nás ještě čeká, tak ať to stojí za to. Netrapte se minulostí, nekoukejte do budoucnosti, prostě jednoduše žijte. Co je třeba učinit, se děje tady a teď.

 

❤️ Přeji si, abyste začali svůj život žít, nejen přežívat. Život je veliký dar. Žijte ho plnohodnotně, poznejte se, rozvíjejte se, tvořte a radujte se z drobných úspěchů.

Začněte teď. Právě tento okamžik je pro vaše rozhodnutí ideální. Užijte si život s tím, co máte nyní. Nečekejte. Právě TEĎ JE ČAS NA PROŽITEK!

❤️ Pokud očekáváte narození miminka, přeji si, abyste si spojení s ním užili už v bříšku i během porodu a prožili si tak společně nádherný start do života. 

❤️ Věřím, že vám "Střípky ze života" otevřou brány srdce a změní pohled na vnímání světa. 

 

 

Vážím si Vaší důvěry a proto Vám nabízím i ke knize Sarah vyjímečnou nabídku:

Cena této e-knihy je 366 Kč.

Na každou další e-knihu nebo i tištěnou knihu vloženou do objednávky, získáte 100 Kč slevu

+ poštovné a balné v případě tištěných knih platím já:)

 

Ještě váháte s objednávkou? 

1.) Můžu nahlédnout dovnitř? Mám strach objednat bez toho, abych alespoň nakoukl/a. 

Ano! Myslela jsem i na vás, a tak jsem vybrala část z knihy, která vás vtáhne do příběhu a vy se nebudete moct dočkat, až ji budete moci přečíst celou :)

Ukázku si můžete stáhnout tady >>

 

2.) Je kniha vhodná i pro muže?

Kniha je cílena na ženy od 18ti let, ale pokud do ní bude chtít váš partner nakouknout, určitě mu to dovolte.:)

 

3.) Jak dlouho bude trvat, než dostanu knížku?

Pokud si koupíte e-knihu -  dostanete ji obratem na uvedený e-mail po připsání částky na můj účet. Nejdřívě však 15.10.2020

Pokud si koupíte tištěnou knihu odešlu vám ji na vaši adresu za 2-3 dny po připsání částky na můj účet. Potvrzení objednávky dostanete hned, takže máte jistotu, že o své peníze nepřijdete. (Datum, kdy půjde kniha do tisku bude upřesněn. Zatím je pouze v e-podobě.)

 

3.) Můžu vám věřit?

Ano. Není to má první kniha, ale je už sedmá a za tu dobu, co knihy píši je má většina z vás doma. Víte tedy, co ode mě můžete čekat a pokud ne, dozvíte se to právě s touto knihou.

SARAH je prostě plná AHA momentů. Mrkněte na recenze, které mi píšou lidé tady nebo na FB >>

Tímto děkuji vám všem za vaše zprávy, které píšete často již během jejího čtení, což miluji nejvíce - i když ne vždy stihnu odpovědět včas, čtu všechny vaše recenze jednu po druhé, postupně na ně odpovídám a moc děkuji za každou jednu zprávu. Jsem šťastná, že vám SARAH dělá radost a přináší vám tolik poznání. Děkuji ze srdce.

 

4.) Co když se mi knížka nebude líbit? 

Vzhledem k tomu, že si vás SARAH přitáhla, je téměř jisté, že se vám líbit bude. :)

A pokud ne, můžete mi knihu vrátit a dostat své peníze zpět. Takže, nemáte co ztratit.  Život je plný rozhodnutí.

Pokud se tedy chcete rozhodnout na základě nějaké jasné zprávy, mrkněte na ukázku přímo z knihy Sarah nebo si přečtěte e-knihu zdarma KLÍČ POZNÁNÍ KE ZDRAVÉMU A SPOKOJENÉMU ŽIVOTU, která je sice úplně jiného věcného žánru, ale určitě vás obohatí na vaší cestě, anebo se začtěte do článků na mém blogu...

 

Bibliografické údaje:

 

Název: SARAH - Uzdravující síla vědomí

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: 

Grafická úprava knihy: 

Vydavatel: Vydáno vlastním nákladem autora

EAN: 

ISBN: 

Popis: kniha, 188 stran, česky, s pevnou knižní vazbou šitou ve hřbetu, záložková stuha

Formát knihy: 130 x 200 cm

Rok vydání: 2020 (1. vydání)

Uvedené ceny jsou koncové.

Název: SARAH - Uzdravující síla vědomí

Autor: Taraka Solei

Popis: Elektronická kniha,  stran 169 ,  slov 21.980, odstavců 1.443

E-kniha dostupná: ePub / PDF

Ilustrace obálky: obrázek zatím ilustrační

Autor: Mgr. Alena Orvos, Újezd u Brna.

 

Copyright © Alena Orvos, r. 2020

Publishing © 2020 Mgr. Alena Orvos

Vydání první, r. 2020

Uvedené ceny jsou koncové.

 

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na taraka.solei@email.cz