TRIŠA

Když duše tančí

S osobním věnováním, poštovné ZDARMA, bonus Deník osobních prožitků v pdf a strom zpět do kraje.

TRIŠA

Příběh Triši vnese do Vašeho života vášeň, radost, lásku i chuť prožívat emoce a vykročit směrem k naplnění Vaší osobní cesty.  

V krátkém videu uvidíte Trišu slovy i fotografiemi jejích čtenářů.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

         399 Kč

 349 Kč

0
ks
knih již dělá radost Vám
0
stromů
200 ks stromů jsme přírodě již navrátili a další budeme sázet opět spolu. Informuji vás včas.

Příběh Triši, který Vás probudí k životu...

Triša je mladá žena, jež se probudí po bujarém firemním večírku, aniž by věděla, co se dělo. Setká se s mužem, kterého podle svých slov nikdy neviděla. On ale o ní ví mnohé. Proto si s ním domluví schůzku, aby se dozvěděla, co se té noci vlastně stalo.

Toto setkání jí od základů změní život. Začne si postupně plnit svůj sen, objevovat své silné stránky a v mnohém změní pohled na život...

V příběhu se prolíná svět několika postav, které ve svém životě prožívají vášeň, radost, lásku, ale i zklamání, ztrátu, smrt a znovunalezení vlastní cesty i sebe samých...

Kniha je plná poselství, jež mohou přispět k obohacení Vaší životní cesty. Její hluboké myšlenky využijete i Vy. Nechte se unášet na vlnách emocí, kterými Triša prochází.

Ke knize získáte jako DÁREK DENÍK OSOBNÍCH PROŽITKŮ, který Vás povede k radosti ze života.

Co je součástí balíčku?

 

❤️ Knížka TRIŠA - Když duše tančí. Obsahuje příběh, který vás vtáhne do děje a poselství s mnoha uvědoměními, které si s sebou ponesete životem.

❤️ Deník osobních prožitků v pdf - 6 bonusových návodů pro prožívání života, díky nimž můžete krůček za krůčkem udělat změny na své životní cestě - vhodné i pro muže. 

❤️ 1 strom navrácený přírodě za každou zakoupenou knihu. Spolu s koupí knihy tak podpoříte dobrou věc a bude se nám lépe dýchat a krásně žít na této Zemi. 

Zajímají vás první ohlasy na knihu? Mrkněte tady:

Bože můj, mám to. ❤️ Hned začátek mě naprosto vtáhl do děje. ❤️❤️❤️ Je to boží!!! Nádherné, jak mě hned zajímá, co bude dál!!! Je to uzasneeee. ❤️❤️❤️ Přes slzy nevidím na písmenka... Moje Milovaná Právě jsem dočetla knihu ❤️ S velkou láskou, vděcnosti a pokorou ke Tvé tvorbě děkuji. 🙏🏽 Nejsou slova, která by vyjádřila co cítím. 💗 Ve spoustě okamžiků se vidím a cítím obrovské spojení. Někdy s Darou, někdy s Trišou.. Objevují se tam okamžiky z mého života a já se slzami v očích pročítám nádherné stránky, které patří i ke mně. 💗 Děkuji za připomenutí, jak užívat život, a vychutnávat si ho plnými doušky. Děkuji za dechberoucí příběh. Děkuji za ten krásný pocit, který ve mě Tvá kniha zanechala. ❤️ PS: Koukej. Přijeli jsme na Moravu s prací a před domem sova 😍
Wen StrohnerováKadeřnice
Tarako, ta knížka má neuvěřitelný přesah .... od rána nad ní uvažuji, tak moc terapeutickou věc jsem asi ještě v ruce neměla.... Myslím, že se v ní najde každý ... Je to fakt boží !! ...po každé větě mi tečou slzy jako hrachy... Sama na sobě můžu vyzkoušet, jaké zázraky ten text dělá .... Jakmile je OTEVŘENA duše člověka lásce a LÉČBĚ, bude stačit tvá kniha jako průvodce, brána k sobě samému, aby se lidi začali uzdravovat. Sami sebe, skrze sebe samého... Jsi anděl a své boží poslání plníš na jedničku s tisíci hvězdičkami !!! MOC A MOC DĚKUJI, KOČIČKO "!!! PS1: Je to i pěkně ,,žhavý román,, .. !! 😛 PS2: Prosím, kdy si otevřeš taneční studium ?? 😉
Lucie PajerováŽena na svém místě - aktivní podporovatelka www.nedoklubko.cz
„Milovaná Tarako, to je nádhera... příběh je úžasný, ve spoustě místech jsem měla zimomriavky ❤ ach... už dlouho mě žádný příběh tak nepohltil, přečetla jsem ho na jeden nádech, jak se říká... zanechal ve mě krásnou stopu naděje, důvěry, světla, života a všeho co je potřeba načerpat...děkuji "❤
Monika Talpovámilovnice tvoření, grafička a maminka

Přeji si...

❤️  Přeji si, aby ve Vás kniha probudila radost, vděčnost, vášeň, aby Vás inspirovala k tvoření a otevřela Vám nový obzor poznání, že i když často nemáme lehký život, vždy jej můžeme změnit.

Stačí překročit strach a otevřít se lásce, nebát se požádat o pomoc, pokud na něco sami nestačíme a mluvit otevřeně o svých pocitech, které máme proto, abychom prožívali krásu života naplno.

 

❤️  Přeji si, abyste si po přečtení této knihy začali plnit své sny.

Není čas, ztrácet čas. Neodkládejte své touhy „na potom\", protože na sklonku života bude pozdě litovat promarněných příležitostí. Nyní je ideální doba udělat alespoň malý krok ke změně - blíž ke svému snu i přesto, že se sen zdá nesplnitelný a Vy na něj momentálně nemáte třeba finance, což je jen další výmluva maskovaná leností něco pro svůj sen udělat. Vždy stojí za to vykročit na cestu směrem, který Vás naplní radostí. Postupujte krok za krokem. Vždyť i milionář měl na začátku svého podnikání pouhou korunu. Znáte to - korunka ke korunce...:)

 

❤️ Přeji si, aby Vám kniha ukázala cestu k přijetí sebe samých, k Vaší pravé podstatě. Vaše síla je ve Vaší jedinečnosti. Pokud se práce stane Vaší vášní, přestane být prací. Je to žijící dovolená splněný sen. 

 

Vážím si Vaší důvěry a proto Vám nyní nabízím ke knize TRIŠE i vyjímečnou nabídku:

Pultová cena tištěné knihy je 399 Kč a e-knihy 349 Kč.

Na každou další knihu vloženou do objednávky získáte 100 Kč slevu

+ poštovné a balné platím já:)

 

Ještě váháte s objednávkou? 

1.) Můžu nahlédnout dovnitř? Mám strach objednat bez toho, abych alespoň nakoukl/a. 

Ano! Myslela jsem i na vás, a tak jsem vybrala část z knihy, která vás vtáhne do příběhu a vy se nebudete moct dočkat, až ji budete mít celou 🙂

Ukázku si můžete stáhnout tady >>

 

2.) Je kniha vhodná i pro muže?

Ano, knihu četli už i muži a přišli si na své. Líbili se jim především určitě pasáže a těší se, až půjde Triša do kin:)

Ale více je kniha cílena na ženy od 18ti let.

 

3.) Jak dlouho bude trvat, než dostanu knížku?

Pokud si koupíte e-knihu -  dostanete ji obratem na uvedený e-mail po připsání částky na můj účet. 

Pokud si koupíte tištěnou knihu odešlu vám ji na vaši adresu za 2-3 dny po připsání částky na můj účet. Potvrzení objednávky dostanete hned, takže máte jistotu, že o své peníze nepřijdete.

 

3.) Můžu vám věřit?

Ano. Není to má první kniha, ale je už pátá a za tu dobu, co knihy píši je má většina z vás doma. Víte tedy, co ode mě můžete čekat a pokud ne, dozvíte se to právě s touto knihou.

Triša je prostě Boží. Mrkněte na recenze, které mi píšou lidé tady nebo na FB

Tímto děkuji vám všem za vaše zprávy, které píšete často již během jejího čtení, což miluji nejvíce - i když ne vždy stihnu odpovědět včas, čtu všechny vaše recenze jednu po druhé, postupně na ně odpovídám a moc děkuji za každou jednu zprávu. Jsem šťastná, že vám Triša dělá radost a přináší vám tolik poznání. Děkuji ze srdce.

 

4.) Co když se mi knížka nebude líbit? 

Vzhledem k tomu, že si vás Triša přitáhla, je téměř jisté, že se vám líbit bude. 🙂

A pokud ne, můžete mi knihu vrátit a dostat své peníze zpět. Takže, nemáte co ztratit. Jen příroda přijde i o váš strom :/ Ale tak to je. Život je plný rozhodnutí.

Pokud se tedy chcete rozhodnout na základě nějaké jasné zprávy, mrkněte na ukázku přímo z knihy TRIŠA, nebo si přečtěte e-knihu zdarma KLÍČ POZNÁNÍ KE ZDRAVÉMU A SPOKOJENÉMU ŽIVOTU, která je sice úplně jiného věcného žánru, ale určitě vás obohatí na vaší cestě, anebo se začtěte do článků na mém blogu...

 

Bibliografické údaje:

 

Název: TRIŠA

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: Monika Talpová

Korektura textu: Mgr. Marcela Chvátalová

Grafická úprava knihy: Monika Talpová

Vydavatel: Vydáno vlastním nákladem autora

EAN: 9788027058983

ISBN: 978-80-270-5898-3

Popis: kniha, 164 stran, česky, s pevnou knižní vazbou šitou ve hřbetu, záložková stuha

Formát knihy: 130 x 200 cm

Rok vydání: 2019 (1. vydání)

Uvedené ceny jsou koncové.

Název: TRIŠA

Autor: Taraka Solei

Popis: Elektronická kniha, 155 stran, 22 075 slov, 1042 odstavců 

E-kniha dostupná: ePub / PDF

Ilustrace obálky: Monika Talpová

Korektura textu: Mgr. Marcela Chvátalová

Autor: Mgr. Alena Orvos, Újezd u Brna.

 

Copyright © Alena Orvos, r. 2019

Publishing © 2019 Mgr. Alena Orvos

Vydání první, r. 2019

Uvedené ceny jsou koncové.

 

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na taraka.solei@email.cz