Jak objevit sve poslani - krok za krokem

JAK OBJEVIT SVÉ POSLÁNÍ

Krok za krokem

E- kniha + Bonusy: 

Bonus 1: Nejen skrze hlavu za posláním v pdf

Bonus 2: Srdcová nahrávka dechu mp3

Bonus 3: Karty vnitřní proměny a růstu - ŽIVOT VE SPOJENÍ v pdf

Bonus 4: Meditace lásky k otevření srdce 

JAK OBJEVIT SVÉ POSLÁNÍ

krok za krokem

Kniha vznikla pro všechny hledače, kteří touží nalézt.

Jak objevit sve poslani - krok za krokem

Není to jen obyčejná kniha...

Jak objevit sve poslani - krok za krokem

... je to kniha o nás - o hledačích pravdy, která je uložena v nás samých.

Jak objevit své poslání? 

Tato otázka je stará jako lidstvo samo. Abyste si na ni mohli odpovědět, je třeba vydat se na cestu. Nečekejte, že si knihu přečtete a budete vědět, jaké je vaše poslání. Je třeba se do toho plně položit. Zpracovat si témata, která vám nabídnu a na které najdete odpovědi, poznáte tak sebe, otevřou se vám oči ve vašem vztahu k sobě, v mezilidských vztazích, vztahu k Zemi, k přírodě, k víře v cokoliv a vy tak konečně začnete kráčet svojí cestou. 

 
S touto knihou získáte nejen nový pohled na život,
ale taky konkrétní tipy, jak přijít věcem na kloub. 

Co je součástí balíčku?

  • ❤️ e-Knížka Jak objevit své poslání - krok za krokem vás provede snadno a hravě vaším životem.
  • ❤️ Karty vnitřní proměny a růstu - ŽIVOT VE SPOJENÍ v pdf  - Slouží ke každodennímu použití. Díky těmto kartám získáte jasné tipy, co dělat a jak se lépe spojit se sebou i svým životem. Začnete si tak všímat věcí, které byli ve vašem životě často bez povšimnutí a především se po praxi budete cítit mnohem líp.
  •   BONUS 1 - Nejen skrze hlavu za posláním - je nadupaný sešit v pdf plný otázek, který vás snadno, lehce a hravě provede cestou k sobě a vy tak po jeho zpracování uvidíte své poslání a ujasníte si, co je tím posláním vůbec myšleno. 
  • BONUS 2 - Srdcová nahrávka dechu - Tuto nahrávku už někteří znáte z knihy Triša. Je natolik důležitá, že jsem vám ji s radostí přidala i sem, abyste si uvědomili, jak mocnou sílu dechu máme a že skrze dech můžeme proměňovat svůj vnitřní neklid v radost.
  • BONUS 3 - Meditace lásky k otevření srdce, propojení s Božstvím a nalezením vnitřního klidu - Vznikla na vaše přání. Díky této meditaci se nejen propojíte se sebou, s Vyšším záměrem a otevřete své srdce lásce, ale přestanete hledat, protože naleznete. Uvědomíte si, jak jednoduše krásné je plnit své poslání. 

Věřím tomu a vím, že pokud s knihou a bonusy budete pracovat, objevíte své poslání a začnete konečně žít svůj život a ne životy ostatních.

Proto taky tato kniha vznikla.

Jak už jste u mě zvyklí, na konci knihy jsou opět uvedena poselství, která mohou přispět k obohacení Vaší životní cesty. Nechte se unášet cestou své duše v radosti a lehkosti.

Přijměte odpovědnost za svůj život a staňte se Mistry svého života. 

Zajímají vás první ohlasy na knihu? Mrkněte tady:

Děkuji Ti, drahá Tarako za takovou nádheru 🌷✨ před chvíli jsem doposlouchala meditaci lásky a nevím kde začít. Dala jsi doslov to, co cítím, ale ještě není mou každodenní součástí. ✨ plakala jsem dojetim, vdecností 🙏💗 a ty živly v prstech to je bomba 🤩 teď když se kdykoliv na ne podívám tak je tam uvidim 👏😃 . To je presne to co mnozí i já potřebujeme... žít to, vložit to do našich každodenních životů 🌞💗 nechť je požehnáno 🙏💗 Dekuji❤️
Soňa žena na mateřské, vášnivá malířka
Milá Tarako, mnohokrát děkuji za rychle vyřízenou objednávku.. E-Book jsem přečetla jedním dechem a teď čtu od začátku. Kartičky jsou vesmírně krásné. Z celého ❤️ vám děkuji.
Jana
Tak už mám E-Book doma a je to naprostá bomba! 😍 Když jsem ho začala číst, tak jsem si říkala... no jo, to už znám, to už vím,... Asi je potřeba se znovu na to zaměřit... Potom jsem otevřela ty skvělé bonusy a jsem nadšená!! Hned jsem si vytiskla karty na každodenní použití i sešit snad s milionem otázek na tělo... Vše jsem završila meditací na otevření srdce a dechem srdce a nestačím zírat, co všechno se otevírá a ukazuje. U mě je to běh na dlouhou trať, ale postupná meditace nad jednotlivými otázkami mi k tomu cíli určitě pomůže. 🙂 E-Book doporučuji všem. 😍
Zuzka Vykoukalováhttp://vonavy-domov.cz

Vážím si Vaší důvěry a proto Vám nabízím k této

e-knize i vyjímečnou nabídku:

Cena e-knihy s kartami v pdf a bonusy je 1190 Kč.

Na každou další knihu vloženou do objednávky získáte 100 Kč slevu

+ poštovné a balné platím já:)

Vaše dotazy:

1.) Je kniha vhodná pro ženy nebo pro muže?

Kniha je vhodná pro všechny hledače, kteří touží nalézt bez ohledu na pohlaví a věk. Ideálně od 15ti let do smrti.

 

2.) Jak dlouho bude trvat, než dostanu knížku?

E-knihu -  dostanete obratem na uvedený e-mail po připsání platby na můj účet. 

Pokud jste si objednali i tištěné knihy, odešlu je 2-3 dny po uhrazení platby.

 

3.) Můžu vám věřit?

Ano. Není to má první kniha, ale je už šestá a za tu dobu, co knihy píši je má většina z vás doma. Víte tedy, co ode mě můžete čekat a pokud ne, dozvíte se to právě s touto knihou.

 

4.) Co když se mi knížka nebude líbit? 

Vzhledem k tomu, že si vás tato e-kniha přitáhla, je téměř jisté, že se vám líbit bude. 🙂

A pokud ne, můžete mi knihu vrátit a dostat své peníze zpět. Takže, nemáte co ztratit.  Život je plný rozhodnutí.

S touto knihou začnete lépe naslouchat své intuici.

 

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na taraka.solei@email.cz