Příběh ženy, která se nevzdala...

... vystoupila ze své komfortní zóny, překročila své hranice

a vydala se do neznáma, aby naplnila své sny ...

 

Milá ženo, objev jak krásné je žít v souladu se svou cestou

a nechej se inspirovat příběhem TARY.

Aneb, jak říká jedno Čirokézské přísloví:

Ženino nejvyšší volání je přivést muže k jeho duši a tak jej sjednotit se Zdrojem. Jejím nejnižším voláním je svést muže a tak, oddělujíc jej od jeho duše, ho zanechat v bohapustém bloudění.
Mužovo nejvyšší volání je ochraňovat ženu, aby svobodně a v bezpečí mohla kráčet zemí. Jeho nejnižší volání je vpadnout a silou se vnutit do života ženy.

Příběh TARY vypráví o ženě, která se ocitla na dně, aby objevila kouzlo a hloubku své ženské podstaty, poznala sebe samu, své touhy a sny.

Tara kráčí vstříc novému poznání a horlivě vstřebává informace i prožitky, které s tím vchází do jejího života spolu s novou láskou.

Nabízím Vám krásný a poutavý příběh ženy, která:

 • nalezla sebe samu, lásku, vášeň, ženskost, živost, vnitřní sílu,
 • zatočila se svým strachem i s obavami,
 • převzala odpovědnost za vše, co tvoří,
 • pochopila, jak důležité je žít v souladu s jednotlivými cykly a proč je dobré provádět určité rituály či tradice,
 • přijala samu sebe takovou, jaká je a díky tomu poznala lásku svého života, 
 • uvědomila si, po čem opravdu touží a čeho chce v životě dosáhnout,
 • probudila svoji VNITŘNÍ ŽENU V JEJÍ ZRALOSTI, JEDINEČNOSTI, ŽENSKOSTI, SEXAPÍLU, TVOŘIVOSTI, HOJNOSTI a mnohem víc... 

Příběh Tary jde koupit samostatně a je doplněn o spoustu vychytávek v podobě BONUSŮ, kterými jsou důležitá Zastavení pro tu VAŠI VNITŘNÍ ŽENU. Díky jednotlivým Zastavením můžete i Vy objevit sebe samu, lásku svého života, své životní poslání a krůček po krůčku ho začít naplňovat v radosti, hojnosti, tvořivosti a spokojenosti. 

 

Taru si můžete koupit také v podobě zvýhodněných setů spolu s MEDITACÍ ŽENY - během které se vydáte na CESTU LUNY či s KARTAMI POZNÁNÍ, kterými se Tara nechává inspirovat ve svém osobním životě a i když ji vytažená karta často naštve, nakonec ji dokáže přijmout a následně naplno vnést do svého života. Proč? Protože cítí, že právě karty jí pomáhají s její osobní vnitřní proměnou. 

Při koupi kompletního balíčku v hodnotě 911 Kč, získáte další BONUS v podobě meditace ŽENA ŽIVÁ. Tato meditace je geniální, natočena v přírodě a ponechána se všemi přírodními zvuky. Nebojte, nebude to na Vás působit rušivě, protože absolutně souzní s tématem a především díky všem těm zvukům pocítíte propojenost nejen se sebou samou, ale také se Zemí. Tuto meditaci miluji a Vy si ji zamilujete taky, protože objevíte hloubku své ženské duše, spojíte se s hloubkou své pánve, se svojí sexualitou, hojností, radostí, vnímavostí, citlivostí, se svým ženským rodem, který pročistíte a uzdravíte a mnohem víc. Neváhejte, objednejte si kompletní set a uvidíte sama.  

Moja drahá Tarako! Vianoce prešli a ja som v obrovskej radosti prečítala príbeh Tary. Zrkadlil mi samú krásu sveta a jeho možností, zároveň však aj odvahu, ktorá mne osobne ešte stále asi chýba a ktorú som hlavnej hrdinke v dobrom závidela. Prečítala som príbeh „jedným hltom“, viedol ma samotný tam, kde bolo potrebné sa dostať - k mnohým poznaniam o princípoch bytia v súlade so sebou samou. Tarako, tak moc Ti ďakujem!! Šiel potom von zámer, aby som už dovolila veciam, nech sa dejú a pokorne prežívala každý jeden deň nových poznaní. Bolo to práve v prechode do roku 2019, tak krásne uzavretie jednej etapy a otvorenie sa ďalšej. Tak moc verím a dúfam, že už si dovolím byť aj ja odvážna 🙂 a teším sa na Vizi, čo mi ďalej odkryje na tejto ceste. A teším sa aj na stretnutie s Tebou!! S láskou Kasána

Andrea

Ahoj Tarako, právě jsem dočetla Taru - nádhera! Moc Ti za ni děkuji!!! V každém odstavci, ne-li v každé větě je něco, co si člověk má odnést a vzít si z příběhu. Poprvé jsem ji četla jako příběh, už se těším, až si ji budu číst mnohem pozorněji znovu a zároveň budu používat pracovní listy. A to shrnutí na závěr - radovala jsem se z toho, že jsem si přesně říkala, v jaké souvislosti jsem si to četla a je to opravdu na místě tam takové shrnutí mít, krásně jsi ho tam doplnila. Člověk se nad tím vším pak víc zamýšlí. Až si ji přečtu podruhé, moc ráda se s Tebou zase podělím o zážitky. Měj se moc krásně, objímám Tě a mám Tě moc ráda, slunce moje!

Klára

Děkuji nesmirne za Taru....jako.bych uz ten text nekdy slysela a ten pribeh znala.....asi se tam nachazime uplne kazda z nas❤😗🤗

Luciemaminka

 

Čím Vás obohatí meditace Cesta Luny? 

Proč si ji máte koupit spolu s e-bookem?

 

 • Meditace Cesta Luny nejde dokoupit samostatně a nikde jinde ji nejde získat. 🙂
  Nabízím Vám jedinečnou meditaci, která Vám spolu s Tarou ukáže, jak objevit svůj vnitřní svět, svoji vnitřní ŽENU, svoji cykličnost. Díky této meditaci zpracujete své obavy a strachy a uvědomíte si, proč je důležité jít svou vlastní cestou.
 • Probudí Vaši vnitřní sílu, sebelásku, zavede Vás do Vašeho nitra k nalezení sebe sama.
 • Podpoří Vaši osobní a jedinečnou cestu ženy, kterou poté budete moci inspirovat ostatní.
 • Nahrávka trvá přibližně 30 minut.
 • Díky této meditaci snadněji objevíte, pochopíte i vyslyšíte svůj vnitřní svět.
  Zjistíte, po čem opravdu toužíte a propojíte se naplno se svou cykličností.

 

Proč si mám k e-booku koupit i KARTY POZNÁNÍ? 

 

 • Protože Vás - stejně jako Taru - dokáží obohatit na Vaší cestě.
  Díky kartám si můžete osvojit 43 principů, a žít tak šťastný, radostný a naplněný život.
 • Zjistíte, jaká omezení si ve svém životě neustále vytváříte, proč se neustále točíte v kruhu.
 • Pochopíte své výmluvy a vydáte se cestou vlastního seberozvoje
 • Začnete žít radostně na své cestě.
 • Získáte zdarma meditaci ŽENA ŽIVÁ, která opravdu stojí za to.
  Díky ní naplno pocítíte, jak nádherné je býti ženou.

Tento příběh ocení každá žena už od 18-ti let (horní hranice není omezena:), která se touží lépe vyznat ve svém ženském světě, ve svém těle, chce zjistit souvislosti se svým menstruačním cyklem, s Lunou i se Zemí a všechny tyto nové poznatky použít a praktikovat ve svém každodenním životě. 

Během čtení pocítíte, jakou v sobě máte ukrytou velikou vnitřní sílu, tvořivost = plodnost, radost, hojnost, lásku a uvědomíte si spoustu dalších AHA momentů, o kterých jste možná ani netušila...

NA VLASTNÍM ŽIVOTĚ POCÍTÍTE SÍLU ŽENY!

Příběh je psán formou e-booku z jednoho prostého důvodu a to proto, že Vám tak mohu vložit do rukou mocné nástroje k Vaší proměně v sebevědomou ženu.

Těším se na Vaše sdílení plné radosti z poznání a prožívání.

 

Ahoj Tarako, cítím, že se chci stále posouvat. Už po té Ženě v prožitku a kineziologii je to fičák :-). Obrovsky jsem se posunula, je to nádhera, jak si to člověk ani neuvědomuje, ale najednou to tam prostě je 😊A zároveň jsem dočetla Taru - nádhera! Moc Ti za ni děkuji!!! V každém odstavci, ne-li v každé větě je něco, co si člověk má odnést a vzít si z příběhu. Poprvé jsem ji četla jako příběh, už se těším, až si ji budu číst mnohem pozorněji znovu a zároveň budu používat pracovní listy. A to shrnutí na závěr - radovala jsem se z toho, že jsem si přesně říkala, v jaké souvislosti jsem si to četla a je to opravdu na místě tam takové shrnutí mít, krásně jsi ho tam doplnila. Člověk se nad tím vším pak víc zamýšlí. Až si ji přečtu podruhé, moc ráda se s Tebou zase podělím o zážitky. Měj se moc krásně, objímám Tě a mám Tě moc ráda, slunce moje!

Klára

Proč bystě měla mít e-Book  

TARA?

 • Tara není obyčejný příběh...
  Příběh je doplněn řadou pěti Zastavení a Vy tak spolu s Tarou můžete projít tu svoji osobní životní cestu ženy. Tara Vám ukáže, jak na to.
 • Naleznete SEBE SAMU, OBJEVÍTE SVOJI VÁŠEŇ, ŽENSKOST, ŽIVOST A PROBUDÍTE SVOJI VNITŘNÍ SÍLU.
 • Nahlédnete na své strachy a obavy a tak je lépe dokážete přijmout a proměnit.
  Získáte návod, jak na to a převezmete odpovědnost za to, co tvoříte.
 • Pochopíte, jak důležité je žít v souladu s jednotlivými cykly a proč je dobré provádět určité rituály či tradice.
 • Přijmete se taková, jaká jste.
  Uvědomíte si, po čem opravdu toužíte a čeho chcete v životě dosáhnout.
 • Probudíte svoji VNITŘNÍ ŽENU plnou ZRALOSTI, JEDINEČNOSTI, ŽENSKOSTI, SEXEPÍLU, TVOŘIVOSTI, HOJNOSTI a mnohem víc...
  díky jednotlivým zastavením, které jsou jako BONUS přidány k tomuto e-Booku.

Jsem ŽENA, Taraka Solei,

která objevila kouzlo života.

Vím, že toto kouzlo nosí každá žena v sobě v podobě

plodnosti nebo-li tvořivosti a tak si moc přeji,

abyste ho v sobě objevila a vyzvedla jej na povrch.   

 

Miluji příběhy, staré pohádky, báje i básně, které vnáší do našich životů jednoduchou formou moudra, která se dříve předávala ústně a my je nyní můžeme zachytit v podobě slov na papír, do knihy nebo do e-booku.

Miluji dobu, ve které žijeme, která nám umožňuje, aby se  tyto informace dostaly touto formou k velkému počtu žen po celé Zemi i do jiných krajin.

Miluji sdílení MATEK S DCERAMI, S VNUČKAMI I S PRAVNUČKAMI, kdy se můžeme dozvídat důležité informace od našich zkušenějších učitelek, průvodkyň a láskyplných opatrovnic. Naše děti nás díky své vnímavosti a neodpojenosti od všeho kolem učí, že 

STOJÍ ZA TO ŽÍT A MILOVAT.

PŘEJI SI, aby Vás mé knihy posunuly dopředu na Vaší cestě k Vaší ženské opravdovosti, tvořivosti, hojnosti, lásce, přijetí sebe samé takové, jaká jste. 

 

Sdílejte své zážitky s ženami ze svého rodu. Obohacujte se navzájem svými zkušenostmi. Mluvte o věcech žen otevřeně a opravdově. Uznejte se jako ŽENY ve své jedinečnosti a kráse!

Všechny příběhy, které jsem napsala, ke mně přišly intuitivně a já je pouze zachytila v podobě slov. Miluji tvoření, kdy sama nevím, jak bude příběh pokračovat. Vtom je to kouzlo. Jsem pak překvapená stejně jako vy a stejně jako vy jsem šťastná, že nakonec všechno dobře dopadne. 🙂

 

Přeji si skrze tuto knihu předat ŽENÁM: 

 • VÍRU V SEBE SAMU
  v život a v to, že se vše děje pro naše nejvyšší dobro.
 • TOUHU
  být sama sebou, zamilovat se do sebe, prožívat lásku naplno.
 • RADOST
  z propojení s přírodou, s ročním obdobím, se svou cykličností, s Lunou.
 • POZNÁNÍ
  že pokud vykročíme a uděláme změnu - tedy následujeme svoji cestu - vše se v dobré obrátí.
 • OTEVŘENOST
  v otázkách sexuality a menstruace.
 • LÁSKU
  která je hybnou silou všeho.

 

Co Vám tedy nabízím?

e-Book TARA
350.00 Kč
+ 5 ZASTAVENÍ ŽENY - BONUS
e-Book TARA + MEDITACE ŽENY - CESTA LUNY
611.00 Kč
+ 5 ZASTAVENÍ ŽENY - BONUS

Milé ženy, pokud se toužíte přihlásit současně na některý z mých nabízených ženských kurzů, vyberte si nejprve z dostupných termínů v mé nabídce tady >>  a potom případně s radostí objednejte v jedné objednávce s Tarou. Děkuji.

Tajemství pánevního dna I.?

Žena v prožitku?

 

 

E-Book TARA tvoří:

0
stran
0
zastavení ženy
0
slov
0
odstavců

TĚŠÍM SE NA VAŠE KOMENTÁŘE A VAŠI ZPĚTNOU VAZBU. 

Přeji Vám, ať ve Vás příběh zažehne touhu poznat tu Vaši úžasnou vnitřní ŽENU v radosti, opravdovosti, živelnosti a lásce a ať spolu s Tarou prožijete spoustu krásných okamžiků.

Chcete se ještě na něco zeptat?

 

1.) Kdy mi TARA dorazí na e-mail?

E-book TARA dorazí na Váš e-mail ihned po připsání platby na můj účet. 

 

2.) Čím se liší TARA od ostatních knih s podobnou tématikou?

Posuďte to sami. Tara je jedinečná. Vznikala v letním období minulého roku a je tedy předzvěstí slunečních dní. Věřím, že právě díky Taře, zapadnou i ty Vaše dílky životní skládačky do sebe a vy tak začnete konečně žít život v radosti a lásce podle svých představ. Přestanete se porovnávat s ostatními ženami, přestanete se ponižovat, vstoupíte do své vnitřní hluboké moudrosti díky meditacím, které Taru krásně doplňují a díky bonusovým Zastavením ženy objevíte dary, které si sebou nesete a které tak můžete konečně začít užívat pro dobro všech. Pochopíte, že sexualita není jen o vzrušení nebo plození dětí, ale je v ní ukryto mnohem víc. Začnete naplno jít SVOJÍ OSOBNÍ CESTOU ŽENY. 

3.) Pro koho je TARA vhodná? 

Tara je vhodná pro ženy i starší dívky, které touží po poznání hloubky ženy v novém rozměru vnímání. Je určena ženám, které se neustále nechají ponižovat od svých partnerů, nebo si hledají stále stejné nevyhovující tipy mužů atd. i pro ženy, které cítí, že to, co se zatím dozvěděli není vše a chtěli by rozlousknout další záhady svého života. Pro ženy, které kráčí ve šlépějích své maminky, babičky a bytostně touží po tom kráčet po své cestě sami za sebe - pevné ve svých rozhodnutích. Na své si přijdou i ženy, které se cítí šťastné sami nebo mají milujícího partnera. Po přečtení této knihy se Vaše vztahy prohloubí a vyjasní, protože se prohloubí Váš vztah k sobě samé. 

 

Napadají Vás ještě nějaké otázky?

Pište mi na taraka.solei@email.cz a já vám co nejrychleji odpovím.

 

Přidejte se mezi nadšené čtenářky a ponořte se do příběhu svého života spolu s jedinečnými zastaveními pro Vaši osobní cestu ŽENY. 

 

Přid