Den, kdy jsem se narodila

je pro mě každoročně tím nejkouzelnějším momentem...

... protože se opět spojím s rodinou i s přáteli, 

kteří si speciálně v tento den udělají čas a vzpomenou si na mě, aby mi popřáli vše nejlepší

a abychom společně sdíleli radost. 

V letošním roce toužím své narozeniny oslavit také společně s Vámi

a poděkovat Vám za to, že jste,

 

protože každý den je stejně důležitý jako den, kdy jsme se narodili.

Každý den je tu proto, abychom zažili něco krásného, nového, abychom se začali usmívat na sebe, na sebe navzájem, na slunce, na měsíc i na Matku Zemi.

Každý den je tu proto, abychom poznali lépe sami sebe a vydali se cestou svého poslání.

Každý den je tu proto, abychom si vzájemně vyjádřili lásku, podporu, abychom se společně zasmáli a sdíleli množství svých osobních příběhů. 

RÁDA BYCH VÁM POPŘÁLA VŠE NEJLEPŠÍ, I KDYŽ PRÁVĚ NESLAVÍTE, PROTOŽE KAŽDÝ DEN JE TEN NEJ 🙂 

A S VELIKOU VDĚČNOSTÍ VÁM VĚNUJI VŠE NA TÉTO STRÁNCE ZA POLOVIČNÍ CENU JAKO DÁREK:

KARTY, KNIHU, TARU, KDYŽ ZAZVONÍ ZVON I PŘEDPORODNÍ RITUÁL. 

PROČ?

Protože Vám tak toužím poděkovat za to, že jste a měníte svůj život a tím i životy jiných k lepšímu. 

Dárek ode mě si můžete vybrat pouze od 3.11.2018

do 7.11.2018 23:59hod. - máte na to tedy pouze 5 dní. 

STAČÍ UVÉST A POTVRDIT NAROZENINOVÝ KÓD:

NAROZENINY

NAROZENINOVÝ KÓD MŮŽETE POUŽÍT U KAŽDÉ OBJEDNÁVKY z níže uvedené nabídky

pouze od 3.11.2018 do 7.11.2018 23.59 hod.

Karty a kniha

Komplet obsahuje 43 karet a knihu 104 stran

Tyto karty Vám změní život.

Díky těmto kartám pochopíte jednotlivé oblasti Vašeho života, všimnete si souvislostí a začnete tvořit svůj život v radosti a lásce. Pocítíte ve svém životě příval nové energie a radosti. Začnete se měnit a díky tomu se změní i lidé ve Vašem okolí. Uvědomíte si, že stojí za to žít!

„Mám velikou radost🌞, že mám tyto moudré,milující kartičky doma a mohu s nimi sdílet své pocity...jsou krásné,neváhejte...pokud se rozhodnete přinesou vám pravdu a lásku do života❤️❤️❤️ Děkuji za tyto něžné a moudré kartičky, které jsou přímo vypiplané...již ve vlaku jsme se seznámily a mohu potvrdit, že jsou i velmi praktické... Ze srdce děkuji a objímám vás v lásce a ve světle... Ála Orchea"

Alena Petráňová učitelka

provází čtenáře cestou osobního i duchovního rozvoje.

V knize Vás zavedu do světa, ve kterém vítězí každý, kdo se vydá na cestu poznání sebe sama. Sdílením těchto příběhů ukazuji poselství života, která jsou tak různá a přesto dokáží každého člověka navést na vlastní cestu plnou radosti a poznání.

„Příběhy i obrázky jsou nádherné. Moc knize přeji, aby se líbila a přinesla lidem to, co mě - připadala jsem si jako v jiné dimenzi, jako by příběhy zasadili semínko a to klíčilo...transformační, kouzelné 🙂 mě nejvíce zasáhl příběh z Egypta a poslední Lapena v síti času 🙂 všechny jsou krásné, ale tyhle dva mě silně něco přepsali 🙂 krásné 🙂 moc děkuji. Krásný čas, líbááám :-*"

Monika Talpovágrafička, autorka projektu na FB Láska k tvoření

Rituál a E-booky

PŘEDPORODNÍ RITUÁL

on-line

Čekáte miminko a toužíte spolu s ním prožít předporodní rituál, který se v dřívějších dobách běžně prováděl v každé domácnosti? Toužíte také pocítit jeho význam, smysl a sílu žen rodu, která s ním přichází do našeho života?

Nebo jste maminka a máte doma dceru, která je těhotná a toužíte ji před porodem nějakým způsobem podpořit, opečovat a připravit na její přerod v Matku? 

Pak jste tady správně.

Milá maminko, objev sílu spojení mezi Tebou a Tvým dítětem.

Užij si v ženském kruhu sdílení plné společné lásky a podpory a nechej se touto silou vyživovat a podporovat v době porodu.

„Cítím velkou radost, že jsem mohla tímto rituálem projít jako jedna z žen, které podporují těhotnou maminku a dodávají jí sílu na její Cestě s pokladem v bříšku. My jsme si ho přizpůsobily "po svém" a vycházely z daného okamžiku a možností. Vše je na Vás a nikde není žádné omezení toho, jak si rituál přejete prožít :). Ve společnosti milovaných žen jsme prožily překrásný čas plný něhy, lásky, propojení, napojení, důvěry. A také čas velké vděčnosti k moudrosti našich předků, k moudrosti nás samotných. Vděčnosti k naší vlastní osobní síle a k síle sesterství. Vděčnosti k prostoru, kde se obřad konal, protože i ten jsme poléčily láskou a on to s láskou přijal. Dovolte se plně nacítit na maminku v kruhu, na děťátko v jejím bříšku a na jeho velké dary. Jsou to okamžiky, které si ve svém srdci ponesete navždy. A pokud máte vedle sebe vědomou přítelkyni, které byste tuto báječnou chvíli dopřáli, je to krásný a opravdový dárek." Zlatínko, bylo to velmi krásné. Krásně jsme plynuly pod Tvým vedením a ta energie, která přicházela, wow! 🙂 Úplně jsem cítila tu nádhernou Duši děťátka. Tu její sílu, odhodlanost, krásu. Chystám se i na Tvou Taru a mám velkou radost :). Po té těhu meditaci mi chodí "to", že takto můžeme stále léčit svůj rod. Prozařovat ho, posílat mu lásku. A pak mi ještě došlo, že pro toho, kdo by se cítil během svého těhotenství nenaplněn (= necítil by od okolí dostatečné množství lásky, pochopení, podpory) by šel takový rituál udělat i zpětně, aby si to žena doprožila a "otočila", že? Objímám Tě celým svým vibrujícím 💓 Velkou večerní pohodu přeji se zapadajícím sluncem za hlavou :). S láskou vesmírnou, Karnaya

Milena KarnayaIntuitivní obrazy Naslouchám své Duši, https://www.facebook.com/MilenaKarnayaObrazyNaslouchamSveDusi/

Napínavý příběh Esterky a Tea, kteří se spolu s rodiči vydají na dobrodružnou výpravu, kde je rozhodujícím okamžikem doba, kdy zazvoní zvon.

Stihnou děti rozluštit hádanku?

Příběh pro malé dobrodruhy.

BONUS

omalovánky

„Tarako, moc děkuji. Příběh se dětem moc líbil a už se těšíme na další, který pro nás určitě připravuješ. 🙂 Vzpomněla jsem si při jeho čtení na spoustu zážitků z dětství, o kterých jsem dětem ještě neříkala, a tak jsme se u toho i hodně nasmáli, i když byl příběh napínavého žánru a občas se Lucinka schovávala pod peřinou... A ty omalovánky jsou super. Vytiskla jsem je i pro sebe a manžela a celý večer jsme je vymalovávali. Dokázala jsem se tak zase vrátit do dětských let, vypnout všechny své starosti a užít si dlouhé podzimní večery se svými dětmi. Díky. Tvá Veru"

Veronikamaminka Tomáška a Lucinky

Příběh vypráví o ženě, která se ocitla na dně, aby objevila kouzlo a hloubku své ženské podstaty, poznala sebe samu, své touhy a sny.

Tara kráčí vstříc novému poznání a horlivě vstřebává informace i prožitky, které s tím vchází do jejího života spolu s novou láskou.

Krásný příběh ženy, která nalezla sebe samu, lásku, vášeň, ženskost, živost, vnitřní sílu, zatočila se svým strachem i s obavami a převzala odpovědnost za vše, co tvoří. Pochopila, jak je důležité žít v souladu s jednotlivými cykly a proč je dobré provádět určité rituály či tradice. Kniha jde koupit samostatně nebo doplněna o spoustu vychytávek, kterými jsou pracovní listy pro tu VAŠI VNITŘNÍ ŽENU, MEDITACE, KARTY atd.

Milé ženy, objevte jak krásné je žít v souladu se svou cestou.

Radost přichází, když člověk opustí své komfortní zóny, překročí své hranice a má odvahu plnit si své sny.

BONUS

5 zastavení ženy

„Ahoj Tarako, právě jsem dočetla Taru - nádhera! Moc Ti za ni děkuji!!! V každém odstavci, ne-li v každé větě je něco, co si člověk má odnést a vzít si z příběhu. Poprvé jsem ji četla jako příběh, už se těším, až si ji budu číst mnohem pozorněji znovu a zároveň budu používat pracovní listy. A to shrnutí na závěr - radovala jsem se z toho, že jsem si přesně říkala, v jaké souvislosti jsem si to četla a je to opravdu na místě tam takové shrnutí mít, krásně jsi ho tam doplnila. Člověk se nad tím vším pak víc zamýšlí. Až si ji přečtu podruhé, moc ráda se s Tebou zase podělím o zážitky. Měj se moc krásně, objímám Tě a mám Tě moc ráda, slunce moje!"

Klára

Kontakt

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

1.) Tarako, opravdu mohu využít narozeninový kód: NAROZENINY na všechny Tvé nabídky u karet, knihy, e-booků i předporodního rituálu a získám vše za polovinu ceny?

Ano, ale pouze od 3.11.2018 do 7.11.2018 do 23.59 hod.

 

2.) Ceny u objednávek jsou uvedeny před slevou?

Ano, sleva 50% se zobrazí teprve po zadání narozeninového kódu.

 

 

Napadá Vás další otázka? Pište mi na taraka.solei@email.cz a já vám co nejrychleji odpovím.

 

JSEM ŠŤASTNÁ, ŽE MOHU SLAVIT SVÉ NAROZENINY SPOLU S VÁMI.