Křídla motýlí – Proměna – Portál 11.11.2021 11:11

Na křídlech motýla

Změna se chystá

Musí k ní dojít

Zevnitř

To dozajista

Kde zemřít necháš všechny své iluze

K sobě se navrátíš

S lehkostí bytí

Ke světlu vnitřnímu 

K svobodě divoké

Jež provází tvé nádherné žití

Zazáříš radostně ve světle svobody

Pak už ti nehrozí žádné neduhy

Nově zrozena

Povstaneš 

                     do své síly

Okolím spatřena

V nevinnosti 

                      bez viny

Rozpomenuta

                       Láskou já jsem

Tep země tepe mým životem

S lehkostí motýla tančím

Nektarem lásky vyživena

Energií světla prozářena

S hlavou vztyčenou kráčím naplnit svou životní vizi

Bezpečí venku i uvnitř sebe cítím.

 

Nedávno byla v mém prostoru lásky žena, která mi připomněla dávný sen z dětství, kdy jsem si chtěla nechat vytetovat motýla s roztaženými křídly na můj kříž. Bylo mi patnáct a netušila jsem, proč mě motýl tak přitahuje a proč si ho chci dát právě na tuto oblast, která je pro mnohé národy místem vstupu duše do těla. Milovala jsem motýli tak moc, že mi o nich máma koupila i knihu, kterou mám doposud doma.  Je jich tolik. Tolik barev, tolik úžasu.

 

V té době to byl můj velký učitel a průvodce, 

který se na mé cestě ukazuje velmi často i dnes, když je třeba. 

 

Naštěstí jsem si ho tehdy nevytetovala a jsem za to ráda, ale i tak dnes cítím v místě, kde lidé táhnou svůj kříž, pocit zlatavé svobody, lehkosti, letu, transformace, znovuzrození – takový jemný otisk zlatých křídel motýlích. 

 

Motýl sebou přináší právě svobodu, světlo, kreativitu, transformaci, 

vede k dosažení cílů a lehkosti bytí. 

 

Jeho zrození prochází velkou transformací, kdy se housenka zakuklí a poté se promění v překrásného motýla. V Budhistických pohádkách se vypráví, jak byla housenka nešťastná, že je ošklivá. Pozorovala všechny ty nádherné motýli kolem a záviděla jim jejich krásná barevná křídla. Pak se zakuklila. Když se proměnila v nádherného motýla, byla v úžasu a všichni kolem koukali a žasli nad tou krásou. Motýl nás učí, nenechat se ovlivňovat slovy a činy ostatních, ani pesimismem a nedostatečností sebe sama, ale pouze důvěrou v sebe a svůj život, protože jednoho dne se každý z nás promění v motýla s překrásnými křídly. 

A tento den bude ideálně nastaven právě zítra 11.11.2021, kdy bude v čase 11:11:11 možnost vyslat vaše nejsilnější přání do Vesmíru, tak bacha na negativa. Buďte otevřeni své proměně, protože skrze jednotlivce se mění vše. Někde ta proměna vždy musí začít. A zítra přijde obrovská transformační vlna povstání. Povstání v nás samých, kdy přestaneme být housenkou a staneme se motýlem. Takový krásný restart! Reorganizace v celém našem životě. Dopřejte svému tělu vše, co potřebuje. 

 

Tedy neboj se být housenkou, ale nebuď jí příliš dlouho, je čas se proměnit, 

posunout se vpřed, blíž ke Hvězdám a opět roztáhnout křídla.

 

Tato proměna nás provází celým životem od narození, skrze život, smrt, až k opětovnému znovuzrození.

Žij alespoň dnes svobodně, nezávisle, kreativně, plná radosti. Dovol vzduchu, aby opět vstoupil do tvého života v podobě dechu, pohybu, volnosti, žij opět přítomným okamžikem, protože právě přítomnost ovlivňuje vše další. Dovol si neustálou proměnu, která je přirozená a vede tě k růstu. I nádech vystřídá výdech, i den vystřídá noc, i jaro vystřídá léto, podzim a zimu, a stejně tak se ty i já měníme. Každý den, možná nepatrně, ale jaká bude tvá proměna v tomto okamžiku, takové bude tvé příští setkání sama se sebou. Tak ať to stojí za to. 

 

Opusť své strachy a pochybnosti z toho, co se děje venku a obrať se opět do svého nitra,

kde je neustále bezpečí a klid. 

 

Pokud ses ve svém životě pro něco rozhodla, bylo to tak pro tebe a tvůj vývoj v ten okamžik nejlepší. Přijmi to. Stejně tak, jako nyní tvé další rozhodnutí. Tanči životem, žij svobodně, roztáhni křídla a leť, je čas žít. Jsi vrcholem tvoření tvůrce, který je tvou součástí. Ty jsi tím tvůrcem. 

To, jak se cítíš, vyzařuješ navenek. Budeš tak to, co se děje venku, buď přitahovat nebo odrážet. Rozhodni se moudře. Kým jsi?

Můžeš se zacyklit v dění kolem, posuzovat, hodnotit, řešit zprava doleva, co je dobré a co je špatné, pro tebe i pro jiné a tím držet sebe i své okolí v zajetí iluzí, zažitých vzorců chování atd. Nebo se můžeš podívat dovnitř a propojit se s hlubokou vnitřní pravdou, kde jsi doma.

Jak se cítíš ve svém doma? Uvnitř sebe? Ve spojení? 

Tak utváříš svůj svět. 

Taraka

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře
  1. Milena Dea napsal:

    Miluju Tvůj obrovský dar slova, se kterým v lehkosti tvoříš a popisuješ vše, co má být řečeno…Děkuji, děkuji, děkuji :). M.

Komentáře nejsou povoleny.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: