krystal pravdy

Žij své pravdy

Krásný den končícího léta, moji milí.

Tolik pravd bylo řečeno a přesto je jen málokdo uvede v život.

Žijte své pravdy, dělejte ty drobné krůčky zvenku do svého nitra, které se promění v sebejisté kroky na cestě sebepoznání.

Přijměte své stíny tak, že se na ně podíváte, že je pojmenujete, jednoduše před nimi přestanete utíkat a dělat z nich popíráním monstra obřích rozměrů, které je dobré hlavně ututlat🙃. (Ono se to totiž nikam neschová. Možná na chvíli, ale pak to začne hnít a projeví se nemocí či potížemi v partnerství, v práci, ve vztazích apod., což je velká škoda.)

Teprve, když své stíny vidíte, můžete zjistit, zda vám přináší i něco dobrého… Pokud ne, podívejte se na to, kde vznikly a přijměte je, nepopírejte je. 

Jen vy můžete změnit svůj vztah k sobě.

Přestaňte obviňovat ostatní ze svých neúspěchů doma, v práci, ve vztazích, v běžném životě.

Dopřejte si čas. Nespěchejte na sebe. 

A pokud jsou vaše traumata příliš velká, nebojte se oslovit terapeuta, který vám s nimi pomůže.

Tím, že se uzavřete před svými pocity, se nic nezmění. Možná krátkodobě, ale z dlouhodobého hlediska ztratíte životní směr, protože nevnímáte-li své pocity, své tělo, podle čeho se řídíte?

Napadlo vás už možná: podle hlavy-myšlenek-předchozích zkušeností?

Ano. Jen zkušenosti vznikaly ve vaší minulosti, kde se vše odehrávalo v době, kdy jste ještě neviděli jinou cestu. Měli jste v tu dobu úplné jiné znalosti než máte teď a jistojistě jste byli také jiní. 

Např.

Když se naučíte všechny tradiční české rodinné recepty a v průběhu života se stanete vegetariánem, tak přece podle těch receptů nebudete dál péct smažené bůčky nebo jíst jen přílohu, že?

Hold si nová situace vyžádá nový pohled na věc, naslouchání potřebám těla anebo sepsáním nových kuchařek na základě vašich nových chutí. Je prostě čas na změnu, která vychází z nitra. (Ne z hlavy.) 

A ta změna je provázena činy.

Vše ostatní jsou jen prázdná slova. Tak se nevymlouvej a začni. Vždyť pokud toužíš žít šťastný a naplněný život, není třeba otálet. 

Začni vědomě tvořit. Ty rozhoduješ o tom, jak se cítíš právě teď. 

Taraka🔆

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: