Úklid mozku!

A je to tady! Po minulém článku Harmonie kolem nás i v nás, který najdete zde>>, jsem pro Vás připravila tento článek.

Proč?

Protože, když už máte tak krásný a čistý prostor kolem sebe, je na čase, pročistit si taky hlavu. 🙂

Někomu bude stačit studená sprcha, ranní běh, procházka přírodou, práce na zahradě, tanec atd. Jiný bude potřebovat meditovat, jít na OM-chanting nebo využít nějakou skvělou dechovou techniku k uklidnění těla i mysli.

Jak uklízíte vy? 🙂 Jak se zbavujete přebytečných myšlenek, starých programů, frází a dostanete se opět z hlavy do srdce?

Pokud jste zahlceni různými myšlenkami, nápady, úkoly, atd., sepište si je na papír. Pročistíte si tak hlavu a získáte další mocný nástroj k tomu, abyste si poté vše, co jste již splnili odškrtávali, čímž i uvidíte výsledky a posun ve svém životě.

Pro tento účel můžete samozřejmě použít počítač nebo si můžete také vytvořit nástěnku se třemi sloupci. Do levého sloupce umístěte úkoly, které toužíte splnit, do prostředního sloupce dejte úkoly, na kterých již pracujete a do pravého sloupce vložte úkoly, které již máte splněny.

Je nádherné pozorovat, jak se spolu s papírky na nástěnce přesouvá i nádherná vlna pozitivní energie.

Pokud pracujete, je dobré si na závěr každého dne říct, co budete následující den tvořit. Nemějte na sebe přehnané nároky ani nepropadejte obavám. Dávejte si pouze reálné cíle, které dokážete druhý den opravdu splnit. Demotivující je, pokud si připravíte pokaždé spoustu práce a splníte jen 10%. Raději si zvolte zpracovat 10% úkolů a když je splníte, nebojte se práci si přidat:) Tak dokážete i velké projekty rozkouskovat do malých dílčích celků a postupně tak splnit plán, který se od Vás v jakékoliv profesi vyžaduje či očekává, nebo plán, který vyžadujete sami od sebe.

Během práce si nezapomeňte udělat čas na protažení, procvičení, prodýchání a pijte hodně tekutin. Divili byste se, ale i takové jednoduché věci dokáží vnést svěží vítr a spoustu nových nápadů do všech Vašich činností.

A pokud Vaši mysl zaměstnávají neustále nějaké strachy či obavy, přečtěte si o tom, jak s nimi pracovat třeba v tomto článku. Nepodlehněte jim. Objevte je a transformujte, jedině tak vytěžíte ve svém životě maximum z toho, co tvoříte.

Často to, čeho se nejvíce bojíte, skrývá Váš nejvyšší potenciál.

Před spaním již nepracujte. Neberte si s sebou do postele mobil ani jiné podobné zařízení. Zkuste raději dobrou knihu, která dokáže vnést do Vašeho života i Vašich snů svěží vítr.

Netrapte se tím, co bude zítra, protože zítra teprve bude. Žijte TEĎ.

S láskou Taraka Solei

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.