Transformační rada nad zlato

Transformační rada nad zlato, která vás zaručeně posune na vaší cestě k sobě, pročistí vaši krční čakru, uvolní spolknuté emoce a jednoduše se díky tomu budete cítit hezky.

Tuto techniku znali a denně praktikovali už naši dávní předci.

Je to…

ZPĚV!

Zpívejte. Třeba jako já, krátké úryvky písní, které vás napadnou ve chvíli, kdy cítíte propojení se vším, když jste ponořeni, nebo prostě jen tak kdykoliv pro radost nebo vyzpívání splínu …

IMG_0914

Pokud vás napadlo, že neumíte zpívat nebo zpíváte falešně, nebo je to trapné, někdo by vás mohl slyšet…, tak tyto myšlenky hned zažeňte.


Důležité je, jak se při tom cítíte. Co zpěvem vyjadřujete. Jaká slova používáte a jestli vám píseň rozechvívá srdce.

Dnes jsem zpívala tak, že na mě vykoukl pán s paní, kteří se schovávali za kládami stromů. V jejich očích se zračilo štěstí, mlhavá vzpomínka, že to taky kdysi dávno zažili a chtěli by se k tomu vrátit…

Třeba se dali do zpěvu, až jsem jim zmizela z očí…:)

Nevím. Každopádně vám přeji do života písně Bohů – slova lásky – srdce dokořán – vděčnost za vše.

Taraka🔆

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.