Sukně, šaty a vnitřní žena v tobě

Snad od malička miluji šatičky a sukně. Začínala jsem od těch nejkratších a postupně je prodlužovala. Ne kvůli věku, ani vadám na kráse:D, ale proto, že jsem pocítila něco, o čem vám píšu v příběhu knihy TARA a k čemu vás vedu i skrze jednotlivá Zastavení ženy, která jsem zpracovala k TAŘE pro každou ženu, aby otevřela své srdce sobě, své ženské kráse. 

Sukně prostě miluji a život v nich mě baví. Nejen, že se v nich cítím krásně žensky, ale mohu v nich i pohodlně meditovat, zpracovávat pro vás poselství, nebo vést různé sebe-rozvojové semináře a co víc, když jdu v krásné dlouhé sukni, proměňuje mě má duše v radostnou tanečnici. (Pomáhá k tomu i dlouhá chodba v našem domě, kterou si pravidelně v každé sukni ráda a v lehkosti protančím.)

Moji nejoblíbenější sukni jsem si koupila k 33. narozeninám. Jak symbolické, že?:) Všichni se mi tehdy smáli, protože ta sukně ve mně probouzela vše, co do té doby někde hluboko uvnitř spalo klidným spánkem. Začala jsem se cítit svobodná, volná, svěží, proudící a bylo to na mě vždy znát.

No a samozřejmě se tím změnilo i chování lidí kolem. Najednou jsem začala slýchat upřímně míněné poklony od mužů, kteří mě potkali na ulici. Nešlo o žádnou slizkou prupovídku, ale o opravdové uznání ženství. Nádhera.

Díky sukním jsem ještě více začala vnímat, jak se opravdu cítím. Vytvořila jsem si pevnější vztah k sobě. Naučila jsem se více darovat i přijímat poklony, atd.

Jak jsem vám psala v knize TARA, že se rozhodla, že už si na sebe kalhoty nikdy nevezme, šlo mi to z duše. Protože i já to tak mám. V riflích už se necítím komfortně, jakoby nedýchám…Někdy si říkám, že tak ženy chodí se zatajeným dechem, protože se kvůli stažením v kalhotách nemohou pořádně prodýchat do pánevního dna – ale o tom vám povím někdy na některém z mých kurzů pro ženy.

Teď s Vámi chci sdílet svoji lásku k sukním.

No a proč teď?

Blížil se křest mých knih a karet s Maokem a hodně žen mi psalo, že neví, jak se na takovou akci obléct. Měla jsem jasno. Chtěla jsem jít v červených šatech a tak jsem všem radila, ať si dají červenou sukni nebo šaty a že nás tam nakonec požehnaně bylo.:) Bylo to nádherné pozorovat – kolik žen skrze sukni dokázalo rozkvést do své plné ženské krásy.

Vtom jsem si vzpomněla, jak jsem při psaní TARY toužila po tom, mít sukni v barvě bylin, země, růží. Takovou tu moji. A po křtu mě to napadlo zase a ejhle. Objevila jsem Pachamamu. Donedávna jsem o ní neslyšela, i když vlastně mé kamarádky od ní sukně mají a moc si je chválí, že jsou měkkoučké v pase a při chůzi se jim krásně vlní a vedou je k tanci.  Jsou ze 100% viskózy, která je ručně barvená voskovou batikou, takže je látka příjemná na těle a prodyšná. Jen jsem tuto informaci zaregistrovala pořádně až teď. A víte co? Mají pravdu. Na fotce níže je moje „TARA“ sukně od fi Pachamama. Když mi došla, sedla jsem si a celou dobu četla TARU. Ony spolu prostě ladí. 🙂 A pak to pro vás zachytila na této fotce.

Mým snem však nebylo sukně mít jen pro sebe. Chtěla jsem je pro každou ženu. A tak jsme se s Pachamamou dohodly na spolupráci. Spolupráci, která dokáže ZMĚNIT SVĚT KAŽDÉ ŽENY.

Proto jsem vám tam opět dohodla slevu při nákupu nad 500 Kč. Stačí zadat

akční kód: SARAH

– platný do 15.10.2020 tady >> pachamama.cz

Nezapomeňte se nám v sukni vyfotit, budeme rády.

A proč jsme vybraly spolu tento kód? No protože od 15.10.2020 půjde do předprodeje i má nová e-kniha Sarah – Uzdravující síla vědomí. Mám z toho obrovskou radost.

S láskou ženám, Taraka

Ať se vám boky v sukních vlní a srdce plesají na Vaší ženské cestě.

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžete milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie vám pomůže rozvíjet vaše dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s vaší duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů