Sebeláska versus Sobectví

Často jsem překvapená, kolik lidí ještě zaměňuje sebelásku za sobectví nebo egoismus.

Sebeláska – tedy mít rád sám sebe a dávat sebe na první místo – neznamená, dělat to všechno na úkor ostatních. Není to ani o tom, jít přes mrtvoly, opomíjet životy ostatních  nebo prosazovat to, co chci já sám/a atd. 

Je to mimo jiné o naslouchání jeden druhému.

Každý z nás má nějaké potřeby, nějaké sny. Každý z nás si myslí, že ví, co je pro něj nejlepší. Někdy si dokonce myslíme, že víme, co je nejlepší pro ostatní:D Ale tak to není přátelé. 

Pouze světlo v nás ví, co je pro nás nejlepší a to nejde cestou odporu, zrady, ponížení, pokoření, pošlapání, hodnocení ani soudů. Nežije minulostí, ani budoucností…

JDE CESTOU přítomného okamžiku – tady a teď, ROZVOJE, PODPORY, POKORY, LÁSKY, VDĚČNOSTI, POMOCI, RADOSTI, VOLNOSTI, TVOŘENÍ A LASKAVOSTI. 

Cítíte ten rozdíl? 

S tak velkou radostí vám to již roky předávám na semináři CESTA DUŠE i na těch ostatních, v knihách, kartách i v e-boocích a miluji pozorovat to vaše osobní probuzení do vaší osobní síly, která na nic a na nikoho netlačí, pouze plyne.

Jak jednoduchý a krásný je poté život, že?

Poslední recenzi, kterou jsem dostala, bych s vámi ráda sdílela tady. Je od ženy, která absolvovala seminář Ženy v prožitku a nyní ji čeká poslední 3. díl z cyklu Cesty Duše:

 

„ Ma milovana bozska Tarako, nesmirne se na Tebe i seminar tesim! Vse je tak dokonale!!! 

Na predchozim seminari jsem si na konci vytahla kartu – Sila. Nejak jsem nemela chut ji cist celou, tak jsem si ji vyfotila a pak na ni zapomnela. Tento tyden byl muj prvni tyden v nove praci. Prvni dva dny byly silene, velmi narocne. Po prvnim dni jsem byla vycerpana, dovolila jsem si i slzy, musela jsem si dat koupel s himalajskou soli, byl to opravdu zahul. Od stredy jako bych pomalu, ale jiste zacala nabirat silu, ctu si afirmaci od Tebe z kineziologického odbloku a dnes jsem si vzpomnela na kartu – Sila. Je primo bozska a ja za ni z celeho srdce dekuji! Hned jsem si vzpomnela na meditace, vidim se jako silny strom, s ohromnou korunou, ktera dosahuje k otci nebi a matce zemi a skrz me proudi veskera sila, moudrost a poznani. Jsem tak neskutecne stastna a vdecna!!! I kdyz je prace pro me velmi narocna, dekuji, ze jsem se do ni dostala a prosim o silu a energii! 

Jsem tak plna lasky, ze to uplne tryska!!! Miluji tenhle svet, miluji sebe! 

A klanim se pred Tebou, Tarako, pred Tebou jako pred svym pruvodcem a darcem vesmirneho poznani! Dekuji, ze jsi!!! 

S laskou, M.”

 

Miluji Vaše zpětné vazby a z celého srdce za ně děkuji. Ne proto, že mě v nich chválíte nebo mi lichotíte (vím, kým jsem a nepotřebuji slova chváli, abych tomu uvěřila…) Miluji je proto, protože z nich jde cítit váš obrovský posun. 

Kdybyste znali celý příběh této ženy, pochopili byste. Je úžasná. Našla sebe samu. Již nepotřebuje dělat věci tou venkovní silou – která tlačí proti nějakému odporu…Cítí svoji vnitřní sílu a ví, že jí pomůže zdolat v pokoře a lásce vše, co je třeba.

Mít se rád a mít otevřené srdce, vůbec neznamená být sobecký ani egoistický!

Otevřené srdce je o nás samotných, o tom jak se díváme na život, jak ho žijeme a prožíváme. Je o radosti a o jejím šíření a rozdávání. 

Není o sobectví, ani o tom dělat věci na úkor druhých, aby si konečně uvědomili, co v nás mají…

Láska k sobě a otevřené srdce jdou ruku v ruce a znamená to, že kráčíme naplno svojí cestou s důvěrou v sebe samé, jsme si vědomí sebe samých, uznáváme se jako jedinečné bytosti světla, které nepotřebují od nikoho dokazovat lásku, jednoduše proto, že sami LÁSKOU JSOU.

Lidé se zdravou sebeláskou lásku šíří a vidí všude – i v těch těžkých chvílích.

Nemůžete se pohnout z místa, pokud máte uzavřené srdce například ze strachu, aby vás někdo nezranil. K životu je třeba důvěry v proces. 

Naskočte na tu láskyplnou vlnu, která vychází z Vašeho srdce a šiřte ji ke všem lidem a do všech projektů tak, jak to umíte nejlépe.

Zamilujte se do sebe. 

A pokud nevíte, jak na to a nechcete jít na žádný sebe-rozvojový kurz, mrkněte na Karty Poznání aneb poznej sebe a poznáš celý svět a začněte s tou láskyplnou změnou u sebe. 

Uvědomte si, že vše kolem je takové, jací jsme my sami.

Taraka

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů