Sázejme stromy spolu

Krásný den, milí přátelé,

miluji život na Zemi a proto mi není jedno, jak tu žijeme. Ráda bych obdařila Matku Zem a navrátila jí tak energii, kterou věnuje ona mně/nám s každým jídlem – ovocem, zeleninou, které na ní roste, s každou vůní bylin, květin a stromů, s každým nadechnutím, s každým krokem po Matce Zemi, atd.

 

Nejen já, ale i vy všichni, kteří jste si zakoupili moji novou knihu Triša,

podporujeme výsadbu stromů do kraje. A já jsem za to upřímně vděčná.

 

Stromy jsou nejen krásné na pohled, ale především jsou prospěšné tím, že zadržují vláhu v okolí, zvyšují vlhkost vzduchu, čistí vzduch a mnohem víc. Můžeme se o ně opřít, komunikovat s nimi stejně tak, jak spolu komunikují ony. Můžeme si v jejich blízkosti odpočinout, prožít hezké procházky či chvíle s přáteli nebo s rodinou a dýchat svěží vzduch. (Více o stromech si můžete přečíst v knize Škola malého stromu od Forresta Cartera nebo v krásné knize Tajný život stromů od Petera Wohllebena.)

Naše Země je tedy tak zdravá jak jsou zdravé naše stromy. A proto jsem se rozhodla s vydáním nové knihy, podpořit za každou prodanou knihu výsadbu 1 stromu zpátky do kraje.

Možná neradi čtete knihy a přesto byste rádi spolu se mnou podpořili výsadbu stromů? 

Pak máte možnost oživit naši krajinu zakoupením poukazu na strom v hodnotě 200 Kč tady >>

Co se bude dít pak?

Spojila jsem se s organizací Lesy města Brna, která sází stromy pravidelně v různých lokalitách v okolí Brna a vy se tak společně se mnou můžete osobně sázení účastnit. Akce se bude konat na podzim nebo na jaře dle vhodných podmínek a počtu zakoupených stromů.

Čím více nás bude, tím lépe.

Proč chci sázet právě stromy? 

Protože je jednoduše miluji.

I vy můžete sázet. Stačí se rozhodnout, zakoupit si knihu nebo poukázku na strom a společně tak změníme pohled na naši krajinu, která se stane živou. Stromy totiž mimo jiné dávají domov spoustě živočichů. Každý z nás tak může podpořit krásu naší Země. Spojme se. Naše lesy jsou pro nás zdrojem kyslíku, energie i obnovitelným zdrojem materiálu. Pomozme navrátit lesy do jejich původní síly a krásy.

Na co se mě nejčastěji ptáte?

1.) Kde se budou stromy sázet?

Stromky budou vysazovány v okolí Brna, na podzim začneme s výsadbou pravděpodobně v oblasti Babího Lomu.

2.) Kdy a jak se stromy sází?

Stromy se sází hromadně po vybrání nutné částky k výsadbě a podle aktuálních možností sázení.

3.) Můžu se sázení účastnit?

Ano:) Jednou za rok budu sázet stromky společně s Vámi a Lesy ČR. Může se připojit každý, kdo přispěje.  Podrobné informace obdržíte e-mailem.

4.) Jak mohu výsadbu stromu podpořit?

Buď tím, že si přímo strom koupíte anebo tak, že si koupíte knihu Triša a jako BONUS za vás stromek koupím já.

5.) Tarako, můžeš mi výsadbu stromů zaručit?

Ano. Sázení vám doložím fotografií i doložením Certifikátu od Lesy ČR. Navíc vám nabízím společné sázení, o kterém se dozvíte v pravý čas. Informace vám před akcí pošlu do e-mailu. Uvidíte tak místo, kde poroste váš strom nebo můžete spolu se zaměstnanci Lesy ČR zasadit svůj strom sami.

6.) Líbí se vám tato akce a chcete ji podpořit i jinak? 

Sdílejte tuto myšlenku, tento článek, nebo sami začněte s výsadbou stromů do kraje.

 

S láskou Taraka milující stromy.

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů