Zatoč s rutinou – změn svůj život!

Každodennost nás občas zavede někam, kde se nám vůbec nelíbí a necítíme se dobře. Ráno vstáváme, jdeme do práce, v práci odpracujeme svých 8 – 10 hodin, potom spěcháme rychle domů, po cestě ještě na nákup, pro děti do kroužků a je zase večer a jde se spát…

Poznáváte se v tom? Týká se tento nebo podobný model i Vašeho života?

Pokud ano, pojďte ho společně se mnou změnit. Ukážu Vám jak na to.

Část mého života jsem také prožila pouze spěcháním z práce do práce a večer jsem byla natolik unavená, že už jsem jen prázdně zírala na televizi a toužila pouze po jediném – MÍT KLID.

Jednoho dne mi ale došlo, že nežiji proto, abych takovým způsobem promarnila život.

Proto jsem se rozhodla změnit svůj život.

Nejdřív jsem začala zkoumat svůj život i své návyky. Pochopila jsem, že ten, kdo se každé ráno po otevření očí rozhoduje, jak se bude celý den cítit, jsem JÁ SAMA.

Proto jsem si každý další večer před spaním vytvořila rituál zapisování všeho krásného, pozitivního, co se mi ten den stalo. Vytvořila jsem si deník vděčnosti, který si píšu dodnes a jsem vděčná, že ho mám. V době splínu do něj totiž můžu kdykoliv nakouknout a hned si zlepšit náladu. Před spaním si do něj píši vše, co mi ten den udělalo radost. Soustředím se tak na vše krásné a zdají se mi hezké sny.

Jakmile se ráno probudím, cítím velikou vděčnost. Děkuji za to, že mohu otevřít oči a obdivovat krásy kolem sebe. Má nálada rychle stoupá a já se cítím plna energie a síly pro nový den.

Cestou do práce si vytipuji spoustu věcí, které poté dělám jinak. Například se některý den soustředím na nové vůně. Jiný den zase pozoruji jinou stranu ulice než obvykle. Další den se dívám do Slunce či na nebe a tak pokaždé nepřestávám žasnout, co je zase nového. Obklopuje mě veliká vděčnost za to, jak bohatý mám život a kolik krás na své cestě mohu spatřit.

Práce mi jde hravě od ruky. Dokáži se naplno soustředit a mít dostatek energie na plnění svých úkolů. Někdy si uvařím čaj, jindy piji pouze čistou vodu, stravuji se pestře a domů z práce odcházím nabitá novou energií. Díky tomu se mohu věnovat dětem s radostí a hravostí.

Večer si místo televize povídáme s manželem o všem, co jsme prožili. I naše večery se vymykají rutině. Občas si povídáme, občas čteme, nebo popíjíme náš oblíbený jasmínový čaj. Radujeme se z toho, že jsme spolu a můžeme společně sdílet, co jsme ten den prožili. A co televize? Tu si zapneme jen tehdy, kdy si toužíme pustit nějaký silný příběh. (Jako například film CHATRČ, který nás doslova ohromil svou hloubkou.) Jinak je pro nás televize ztrátou drahocenného času.

Během sprchování začínáme nejprve od nohou, abychom smyly všechnu námahu dne a poté teprve postupujeme na horní partie a užíváme si spolu s vodou očistu těla a mysli.

Už věříte tomu, že máme bohatý život plný zážitků a krás? Stačí otevřít oči.

Udělejte si každý den radost. Udělejte radost i někomu jinému – například se na něj usmějte, podívejte se druhému člověku do očí, popřejte někomu krásný den. Uvidíte, jak se tím i Váš den rozzáří.

Najděte si každý den něco, co uděláte ten den jinak. Zbavte se stereotypů, které máme často zaryté pod kůží. Začnete žít opravdově a rádi. Začnete žít a nebudete už jenom přežívat.

Všechna má poznání jsem pro Vás sepsala do inspirativních výkladových KARET POZNÁNÍ, díky kterým dokážete poznat sebe a na základě toho i celý svět a dokážete se tak vymanit z každodenní rutiny. Tyto karty slouží všem lidem, kteří touží po změně, kteří touží žít v radosti, hojnosti, opravdovosti a lásce.

Změňte svůj život a začněte konečně volně dýchat.

S láskou Taraka Solei

 

 

 

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: