Rozloučení aneb Co mi Cesta Duše do života přinesla…

Bylo, nebylo…

Jednoho krásného dne ke mně začaly přicházet zprávy, které se nedaly ničím přehlušit. Pustila jsem se do jejich zapisování, aniž bych tušila, že se mi právě zrodil pod rukama úžasný projekt, který dostal od průvodců název Cesta Duše. 

„Jak trefné..,” pomyslela jsem si a s radostí jsem přidala nový seminář na internetové stránky. 

V té době jsem ještě netušila, kolik krásných okamžiků díky němu zažiji, kolik lidí tímto seminářem projde, ani to, kolik životů se tímto seminářem promění a kolik krásných a hlubokých přátelství díky tomuto semináři vznikne.

Nyní, když tato cesta pomalu ale jistě končí, prožívám krásné pocity nostalgie, které se mě drží a já myslím během dne na všechny duše, které se mnou tímto transformačním seminářem prošly a kterým tento seminář změnil život.

Jak už jsem Vám psala na FB TARAKA SOLEI, tak plně respektuji vedení mých průvodců, kteří mi říkají, že seminář v Praze bude v r.2019 poslední, i tak jsem z toho stále překvapená, i když jsem si za ty roky zvykla neodmlouvat a následovat své vedení. Vždy mi totiž dávalo jen ty nejlepší rady pro krásné kroky té mé osobní CESTĚ DUŠE.

Co bude pak? Netuším. Jen to, že je mi momentálně diktována nová kniha, ze které mám velkou radost, protože je plná smíchu a radosti, která nyní chybí v životech většiny lidí. 

Cesta Duše je nejkrásnější projekt, který jsem kdy měla možnost prožívat s lidmi. Běžel tuším 3 roky a prošla jím stovka lidí, a tak mi je opravdu líto, že to končí. Na této cestě se totiž lidé našli a začali následovat hlas své duše beze strachu. Vydali se na cestu, která nikdy nekončí, která je tím osobním a jedinečným kouskem vesmírné skládačky právě jako oni, která je zbavuje strachu, učí je věřit, překročit své osobní hranice a posouvat se dál v lásce a opravdovosti. Učí je objevit ve svém životě hojnost a dovolit si ji. Učí je žít v radosti a přijímat život s hlubokou vděčností. Učí je přijmout i to tíživé a negativní, aby mohlo to krásné a nové sílit a růst. 

A tak Vás srdečně zvu, pokud Vás stejně jako mě tento transformační seminář volá. Přijďte společně s námi prožít tu svoji osobní CESTU DUŠE, která seminářem nekončí, ale začíná. 

Další možnost už nebude, protože poté tento seminář končí.

Recenze účastníků v nezměněné podobě najdete na mých stránkách >> https://www.taraka.cz/recenze/ , kde jsou rozděleny do tří skupin, stejně jako je rozdělena Cesta Duše. 

Setkáme se 3x, vždy v úterý od 17.-21.hod. a to 8.1., 22.1., 5.2.2019

Věřím, že si zasloužíte věnovat čas pro sebe, abyste objevili to, co Vás brzdilo na Vaší cestě, abyste to proměnili a konečně kráčeli vpřed s hlavou vztyčenou a s úsměvem na tváři. Přijďte a pozvěte na Cestu Duše i své přátele. Počet míst je omezen. Pracuji pouze s malou skupinou lidí, protože tak to miluji a tak se dokáži všem osobně věnovat. 

Vše ostatní k semináři najdete tady>> https://www.taraka.cz/cyklus-3-seminaru/

Objímám a přeji krásný Advent, Taraka

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžete milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie vám pomůže rozvíjet vaše dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s vaší duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: