Proč znát JMÉNO své DUŠE?

Poslední dobou se často setkávám s touto otázkou, kde na jedné straně zaznívají odpovědi typu, že je to trend dnešní doby a na druhé straně… , ten kdo pozná jméno své duše ví – cítí, jaký dar s sebou jméno duše přináší. Pojďme se na to podívat hezky popořádku. 🙂

Čím se liší jméno duše od běžného jména, které nám dali rodiče? 

Jméno duše harmonizuje, léčí, navyšuje vibrace, urychluje rozpomenutí na naše poslání, na naše kvality i dary. Vyslovuje se jako mantra, protože každé písmeno tohoto jména nese určitou vibraci a má obrovskou tvořivou sílu, která se projeví v našem životě. Podporuje tedy tvoření i přijetí našeho osobního úkolu zde na ZEMI.  Je oslavou života zde. Každé jméno duše má svoji melodii, která podporuje spojení s duší jednotlivce.

Oproti tomu naše osobní jméno nese kvality, které jsme si vybrali před příchodem na tuto Zem a současně je energeticky ovlivněno různými vrstvami programů společnosti, ve které žijeme a které se tedy dostávají do našeho podvědomí a určitým způsobem nás ovlivňují. 

Aby jsme dokázali přijmout JMÉNO DUŠE s jeho podpůrnými kvalitami, které rozšiřují a obohacují náš život, je třeba nejprve plně přijmout naše osobní civilní jméno s jeho kvalitami, vibrací, významy, vlivy atd. Jméno duše tedy není náhradou za naše osobní jméno, protože stejně jako naše osobní jméno, tak i jméno duše, nesou pro náš život důležitou vibraci a informaci.

Proč má někdo více jmen duše?

Jména duše existují v našem poli v mnoha rovinách a kvalitách. Vždy přijde pouze takové jméno duše, na které jsme již vibračně připraveni a které je pro naši nynější podporu.

I když si necháte načíst jméno duše od více lidí současně a přijde Vám každé jméno úplně jiné, často ponese stejnou esenci, či kvalitu, která podpoří Vaše bytí a Vaši cestu tady a teď.

Co když se mi jméno duše nelíbí?

Jméno duše nejde přijmout rozumem. Je třeba zbavit se hodnocení svého ega. Některá jména duše jsou totiž natolik energeticky silná a nesou mistrovské vibrace, že se na ně možná necítíme připraveni, ale naše duše ví nejlépe, kdy je ten správný čas, aby k nám vyslala jméno duše s tou správnou energetickou vibrací. Nechte se jí vést. Není se čeho bát. Důvěřujte svému životu a nechte věci plynout. 

Nehodnoťte jméno duše rozumem, není náhoda, že k Vám přišlo jméno s touto energií, kvalitou a vibrací, přijměte ho i když Vám je nesympatické a časem uvidíte sami. 🙂

Nepřijetí jména duše je často způsobeno tím, že zatím nejsme schopni projevit jeho kvalitu a sílu. Právě proto jsme toto jméno duše získali, abychom tyto kvality projevili v našem životě. Naše duše nás k tomu vede skrze svého posla a tím je právě PODPORUJÍCÍ JMÉNO DUŠE. 

Otevřete se jménu své duše a nechejte k sobě přicházet informace, které Vám nabízí. 

Jakmile se nacítíte na jméno své duše, zažijete různorodé energie i emoce, které k Vám společně se jménem budou přicházet. Nechte je na sebe působit a pouze pozorujte, co s nimi přichází. Pocítíte kým jste i to s jakými dary jste zde přišli tvořit. 

A až daný úkol dokončíte nebo uzdravíte danou situaci, může se stát, že se Vaše jméno duše změní. Tak jako k mému jménu přibyla nejprve Taraka a poté Solei. Obě jména mají spojitost s léčivou energií Slunce. První jméno mi pomohlo k rozpomenutí se na mé schopnosti a druhé k jejich vykonávání. Proto, pokud je Vám toto jméno známo – je to dar. A každý, kdo Vás tímto jménem s láskou osloví, podporuje Váš růst, Vaši hojnost, naplnění Vaší cesty.

Proč tedy znát jméno své duše?

  • jméno duše harmonizuje, léčí, navyšuje vibrace, 
  • se jménem duše získáte svoji osobní mantru,
  • urychluje rozpomenutí na Vaše poslání i na Vaše dary, které si sebou nesete z minulých životů,
  • spojuje Vás naplno s Vaší esencí – s esencí Vaší duše,
  • podporuje tvoření, přijetí Vašeho osobního úkolu zde na ZEMI. Je oslavou života zde.
  • má svoji melodii, která podporuje spojení s Vaší duší.
  • Jméno duše Vám pomůže rychleji k uskutečnění Vašeho snu, k vyřešení dané problematiky, k plnění Vašeho Poslání, k projevení Vašich darů, i v pozitivních změnách, které se projeví ve všech oblastech Vašeho života.

Jméno duše můžete zaslechnout sami – například v meditaci či ve snu anebo o něj můžete požádat člověka, kterému důvěřujete a víte, že má dar Jméno Vaší duše zachytit a předat Vám jej. S láskou budu Vaším poslem.

TARAKA SOLEI

Obrázky v článku pro Vás sdílím se svolením osob, které jméno duše přijali osobně a toto osobní předání bylo fotografií zachyceno v den Poporodního rituálu. 

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.