Proč to píšu…

Proč to píšu…

Život mi nedal na výběr😁

Neustále mi přichází spoustu informací a je škoda, aby se o nich nedozvěděl celý svět. Nebo alespoň ti, kteří ztratili víru, kteří touží po změně, kteří si myslí, že nic v životě nezmůžou, kteří jsou sami, nešťastní a neví, jak to změnit.

A co víc? Aby se o nich dozvěděli i ti, kteří jsou již na cestě a přesto tápou, kudy se dál vydat nebo se radují a touží si radost udržet v podobě blaženého štěstí.

Knihy jsou psány formou příběhů, aby přinesli všem čtenářům užitek. Je jedno, jestli prožíváte radost nebo bolest, každý z vás si v příbězích najde kousek sebe.

Proč?

Protože ať už tomu věříte nebo ne, všichni jsme jedním.

Takže, abych odpověděla na Vaši často pokládanou otázku:

Cesty poznání – poselství života ukazují skrze 6 příběhů nejen sílu lásky, ale taky sílu odpuštění, sebepřijetí, možnost změny i na pokraji smrti, přijetí života takového, jaký je, nalezení své osobní cesty, žití s přírodou, důležitost předávání příběhů, učení se od starších i sílu rozhodnutí, atd. Skrze příběhy se tak tomu všemu naučíte a lépe dokážete tyto kvality vnímat ve svém životě. Život je jednoduše krásný, když mu porozumíme.

TARA – vás provede cestou ženy, spojením s přírodou, s ženskou cykličností, s Lunou a skrze její příběh tak pochopíte a přijmete, že stojí za to žít a prožívat naplno i to bolestné i to radostné, protože skrze vše se posouváme, určíme, proměňujeme. Díky Bonusům, které jsem ke knize vytvořila, objeví každá žena cestu k sobě – tedy to, co na sobě a svém životě miluje. Začnete vnímat svoji cykličnost a uvědomíte si, proč je to tak důležité a mnohem víc.

TRIŠA ve vás opět probudí radost, kterou mnozí ztratili během své cesty, často již v dětství. Ukáže vám, jak proměnit emoce skrze tanec, ukáže vám, jak se vyrovnat se smrtí i s tím, když je člověk na všechno sám, jak se vymanit z rukou zla a jít dál svou cestou, naplnit svůj sen a opět ve vás zažehne otevřenost v otázkách vaší sexuality v podobě posvátného laskyplneho spojení.

Jak objevit sve poslani - krok za krokem

E-kniha Jak objevit své poslání – krok za krokem, vznikla pro všechny hledače pravdy, kteří konečně touží nalézt. Spolu s kartami každodennosti a dalšími bonusy vás opravdu jasně a neomylně dovede na cestu, kterou jste dávno hledali. Je to kniha, která nejen, že ukazuje směr, ale díky které rozuzlíte vlastní život. Vydáte se na cestu svého poslání.

SARAH – kniha vypráví příběh o mladé právničce, která se ve svém životě setkává neustále se smrtí.  Díky tomu se ji naučí vnímat jako součást života. Ukáže vám nový pohled na život, na smrt i na znovuzrození. V bonusech vás provede Deníkem vděčnosti k vděčnosti za každičkou maličkost ve vašem životě. Zjistíte, jak se dá vědomě žít v propojení se vším kolem i že to nestojí žádné velké usílí. Sarah vám ukáže svou cestu.

Když zazvoní zvon, probudí nejen chuť vyrazit do přírody, ale i uspořádat pro děti tajnou výpravu, přenechat jim alespoň na chvíli odpovědnost sami za sebe na cestě za poznáním. Zvládnou to lépe, než si myslíte.

Všechny knihy ve vás zažehnou touhu po tvoření, spojení se sebou, s přírodou, s rodem, se vším kolem.

Karty Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět obsahují  43 mnou vyzkoušených zaručených principů, kterými ve svém životě žiji. A ikdyž moje životní cesta není vždy růžová, nehroutím se z překážek, ani ze situací, které mě běžně potkávají. Vždy se snažím přijít na to, co je za tím. Co mě má daná situace naučit, čím mě má obohatit, co je třeba proměnit, abych žila život, který stojí za to žít!

A na závěr jsem si nechala e-knihu zdarma Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, kterou jsem napsala pro všechny lidi, kteří neustále nevěří, že si za všechno ve svém životě, můžeme na nějaké úrovni sami. A že nemoc je tu občas prostě proto, abysme si konečně odpočinuli, objevili opět svůj vnitřní svět, zastavili se a jednoduše se navrátili na svoji osobní cestu. Nemoc není trest. Je to často veliký dar a pomoc pro náš další život, což je třeba během nemoci přijmout a pochopit. Učme se skrze svůj život.

Snad jsem Vám nyní odpověděla na všechny otázky o mé tvorbě.

A jak říká jedna moudrá žena. Není to o tom, že někomu teče inspirace víc a jinému méně. Všichni v sobě máme tento dar. Stačí uvěřit, nezaleknout se překážek a jít vstříc svým snům.

Radujte se ze své cesty, ať je jakákoliv.

Přestanete tak čekat na potom a budete se radovat právě TEĎ.

Objímám a posílám k Vám skrze knihy spoustu inspirace a lásky.

Taraka Solei

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.