Proč to píšu…

Proč to píšu…

Život mi nedal na výběr😁

Neustále mi přichází spoustu informací a je škoda, aby se o nich nedozvěděl celý svět. Nebo alespoň ti, kteří ztratili víru, kteří touží po změně, kteří si myslí, že nic v životě nezmůžou, kteří jsou sami, nešťastní a neví, jak to změnit.

A co víc? Aby se o nich dozvěděli i ti, kteří jsou již na cestě a přesto tápou, kudy se dál vydat nebo se radují a touží si radost udržet v podobě blaženého štěstí.

Knihy jsou psány formou příběhů, aby přinesli všem čtenářům užitek. Je jedno, jestli prožíváte radost nebo bolest, každý z vás si v příbězích najde kousek sebe.

 

Proč?

Protože ať už tomu věříte nebo ne, všichni jsme jedním.

 

Takže, abych odpověděla na Vaši často pokládanou otázku:

Cesty poznání – poselství života ukazují skrze 6 příběhů nejen sílu lásky, ale taky sílu odpuštění, sebepřijetí, možnost změny i na pokraji smrti, přijetí života takového, jaký je, nalezení své osobní cesty, žití s přírodou, důležitost předávání příběhů, učení se od starších i sílu rozhodnutí, atd.

TARA – vás provede cestou ženy, spojením s přírodou, s ženskou cykličností, s Lunou a skrze její příběh tak pochopíte a přijmete, že stojí za to žít a prožívat naplno i to bolestné i to radostné, protože skrze vše se posouváme, určíme, proměňujeme.

A TRIŠA ve vás opět probudí radost, kterou mnozí ztratili během své cesty, často již v dětství. Ukáže vám, jak proměnit emoce skrze tanec, ukáže vám, jak se vyrovnat se smrtí i s tím, když je člověk na všechno sám, jak se vymanit z rukou zla a jít dál svou cestou, naplnit svůj sen a opět ve vás zažehne otevřenost v otázkách vaší sexuality v podobě posvátného laskyplneho spojení.

Když zazvoní zvon, probudí nejen chuť vyrazit do přírody, ale i uspořádat pro děti tajnou výpravu, přenechat jim alespoň na chvíli odpovědnost sami za sebe na cestě za poznáním. Zvládnou to lépe, než si myslíte.

Všechny knihy ve vás zažehnou touhu po tvoření, spojení se sebou, s přírodou, s rodem, se vším kolem.

A Karty Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět?

Ty jsem napsala, protože jsem dostávala neustále otázky stejného typu, např: “Jak jsem dokázala já všechno změnit?” 

Obsahují tedy 43 principů, kterými ve svém životě žiji. A ikdyž moje životní cesta není vždy růžová, nehroutím se z překážek, ani ze situací, které mě běžně potkávají. Vždy se snažím přijít na to, co je za tím. Co mě má daná situace naučit, čím mě má obohatit, co je třeba proměnit, abych žila život, který stojí za to žít!

No a e-knihu zdarma Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, jsem napsala pro všechny lidi, kteří neustále nevěří, že si za všechno ve svém životě, můžeme na nějaké úrovni sami. A že nemoc je tu občas prostě proto, abysme si konečně odpočinuli, objevili opět svůj vnitřní svět, zastavili se a jednoduše se navrátili na svoji osobní cestu. Nemoc není trest. Je to často veliký dar a pomoc pro náš další život, což je třeba během nemoci přijmout a pochopit. Učme se skrze svůj život.

Snad jsem Vám nyní odpověděla na všechny otázky o mé tvorbě.

A jak říká jedna moudrá žena. Není to o tom, že někomu teče inspirace víc a jinému méně. Všichni v sobě máme tento dar. Stačí uvěřit, nezaleknout se překážet a jít vstříc svým snům.

 

Radujte se ze své cesty, ať je jakákoliv. Potom přestanete čekat na potom a bude se radovat právě teď.

 

Objímám a posílám k Vám skrze knihy spoustu inspirace a lásky.

Taraka Solei

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů