Píseň: Děkuji

Včera jsem pro vás sdílela článek o mantrách s názvem Miluji mantry, jejich hloubku a sílu …  , kde jsem uvedla i odkazy na mé oblíbené mantry a dnes bych chtěla sdílet tuto píseň: https://www.youtube.com/watch?v=sm08rVEIk10 Vzpomínku, na jednu úžasnou ženu, jejíž život byl zasvěcen pomoci druhým i skrze zpívání manter a která zemřela v r.2015 …

Ano, i světelní pracovníci umírají… Smrt je součástí života nás všech. Jednou každý z nás přijde na konec.

Proto není jedno, jak žijeme TEĎ! Žijme tak, abysme měli ze svého života radost.

Dovolte si změnu a nečekejte až na někdy. TEĎ je ten správný čas na vše, co toužíte prožít. Teď je ta nejlepší doba k usmíření, k projevení opravdovosti, lásky, k objetí, k dojetí, ke smíchu, k pláči i ke všemu, po čem touží vaše duše.

A i když se možná cítíte ve svém životě ztraceni, opuštěni, pokoření, na dně, možná bez přátel a bez rodiny, vždy můžete začít znovu. Protože vždy je tu někdo, kdo sídlí hluboko ve vašem srdci a dokáže vám pomoci...

A pokud nevíte, kde začít, pokud se Vám zdá, že potřebujete pomoci, mrkněte na mou nabídku, která odstartuje vaši proměnu nebo vás na vaší cestě bude provázet, podporovat a otevírat novému poznání. Tomu, že ač se vám to občas možná zdá, nikdy nejste sami. Objevíte, jak překonat svůj strach, který je často jen ve vaší hlavě i to, jak se vydat na cestu. A pokud je Vaše cesta ještě v mlze a vy toužíte vidět za…, věřte, že to dokážete. Stačí se nadechnout. Postavte se strachu čelem, proměňte ho ve svou sílu a vykročte. Neodkládejte věci až na potom.  TEĎ JE TEN NEJLEPŠÍ OKAMŽIK.

Miluji všechny nahrávky od Edo a Jo. Jsou tak čisté a plné lásky, až to bere dech. Jsou opravdové.

A chci říct: DĚKUJI. Děkuji za tuto píseň, za každého člověka, který kolem sebe šíří lásku, světlo, podporu, radost a který se nebojí projevit své pocity, ať jsou jakékoliv.

S láskou dojatá Taraka Solei

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů