Chce se ti řvát?

Občas se v životě nás všech, objevují chvíle, které nám neumožní se nadechnout. Jako by nám někdo tlačil hrudník a my pod tíhou odpovědnosti nebo tlaku okolí, ztrácíme půdu pod nohama.

V té chvíli, se vzduch stává hutným, svět nesnesitelným a život příliš bolestným na to, aby jsme zakoušeli radost. 

V ten moment je být tady a teď tím nejtěžším úkolem, který nás čeká.

Ale i v těchto chvílích je třeba stát pevně nohama na Zemi a neutíkat před tím, co se stalo nebo co z toho vyplývá a tím pádem nás teprve čeká.

Je třeba přijmout odpovědnost za své jednání, ale také si uvědomit, že vše je tak, jak má být a děje se pro naše nejvyšší dobro, i když v ten moment to tak rozhodně nevypadá.

Z každé situace se totiž můžeme něco naučit, pokud zůstaneme plně otevřeni. Ano, otevřeni i v té veliké bolesti. Protože jak už víme, pouze skrze lásku můžeme vše proměnit. A kde není láska, tam prázdnota může až dusit...

 

Proto se otevřete plně ve svém srdci i tomu strachu a bolesti, která se zdá nesnesitelná a přivítejte je s otevřenou náručí. Uvědomte si, co si z toho máte odnést, co se máte naučit a začněte tím, že odpustíte – sobě i jiným!

Ke svému léčení i k léčení druhých, užívejte Ramadasa mantru nebo třeba Mantra Buddhy medicíny nebo jakoukoliv jinou mantru, modlitbu či píseň, která je vašemu srdci milá. Pouštějte ji klidně i v prázdné místnosti svého domu nebo pracoviště. Nechte ji prostě stále proudit a léčit vše, co je třeba skrze její vibraci. 

Důvěřujte ve Vyšší princip a v to, že vše se v dobré obrátí v souladu s vaší cestou.

Vždy až zpětně pochopíte, proč se událo ve vašem životě právě toto a jak veliký přínos to mělo.

A především – vyjádřete své pocity a projevte svoji vděčnost: 

  • Ať už prostřednictvím bioenergetických cvičení, která vás učím např. na kurzu Tajemství ženského pánevního dna 1-2, na Ženě v prožitku nebo třeba i v knize Triša.
  • Nebo pokud vám to zdraví dovolí, běžte si zasportovat a s každým výdechem ze svého těla vypusťte všechny emoce, které se ve vás nahromadili, totéž můžete udělat skrze tanec, zpěv nebo jakoukoliv jinou činnost, do které vnesete vědomí záměr uvolnění negativních či tíživých emocí. (Například ruční mytí podlahy, vysávání, vytrhávání plevele apod.)
  • Pokládejte si otázky – protože jedině tak získáte odpovědi.
  • Mluvte otevřeně o svých pocitech. Neduste je v sobě.
  • Vykřičte se z toho, vymluvte se z toho apod. – je tolik úžasných technik, kterými se dá zpracovat vše tíživé a současně skrze tuto práci objevit, co je za tím, tedy co bylo to, co jste doposud neviděli nebo vidět nechtěli… Stačí si vybrat techniku, která je ideální právě pro vás.
  • A pak projevte svoji vděčnost za to, jak to máte teď – ano, slyšíte správně. I když se nyní cítíte mizerně, může to být ještě horší, nebo taky lepší. Záleží to pouze na Vašem úhlu pohledu. Takže, projevujte vděčnost každý den za vše, čeho se vám dostalo. Protože vděčnost je opět další velkou silou ve Vašem životě a čím upřímnější je, tím více prospěšná.

 

A poté se opět zkuste zaměřit na to, co cítíte nyní ve svém srdci. Co bylo za těmi všemi pocity, které jste tam objevili?

(Možná strach, obavy, pocit viny, nedostatek sebevědomí, sebelásky, nepřijetí, ublíženost, ego apod.?)

A uvědomte si, že nikdy nejste sami. Vždy je tu někdo, kdo nad vámi drží ochranu. Tuto sílu však nenajdete na nebesích, každý z vás ji nosí v sobě. Tou silou je opravdová bezpodmínečná láska, která jediná dokáže nebeské zázraky!

Uvěřte v ni, otevřete se jí a už nikdy o ni nepřijdete. Zázraky se dějí každý den!

A uvědomte si, že nikdy nejste sami. Vždy je tu někdo, kdo nad vámi drží ochranu. Tuto sílu však nenajdete na nebesích, každý z vás ji nosí v sobě. Tou silou je opravdová bezpodmínečná láska, která jediná dokáže nebeské zázraky!

Uvěřte v ni, otevřete se jí a už nikdy o ni nepřijdete. Zázraky se dějí každý den!

Taraka

 

 

Vhledy na dálku, osobní konzultace – kineziologie, osobní meditace duše, fyzioterapie, sebe-rozvojové kurzy a kurzy Tajemství ženského pánevního dna, oslavy rovnodenností, slunovratové, předporodní a poporodní rituál aj.

Článek je možno libovolně šířit v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky https://www.cestypoznanizivota.cz Děkuji.

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů