Karty POZNÁNÍ aneb POZNEJ SEBE A POZNÁŠ CELÝ SVĚT jsou na světě

Karty POZNÁNÍ aneb POZNEJ SEBE A POZNÁŠ CELÝ SVĚT jsou od konce ledna na světě a já mám z toho velikou radost.

Během své cesty jsem nalezla 43 klíčů = principů, kterými se nechávám ve svém životě vést a které mi mnohokrát pomohly v tom, abych žila přesně takový život, po kterém toužím. 

Nyní takový život žiji a proto tyto klíče nabízím i Vám v podobě KARET POZNÁNÍ.

Každý den se setkávám s lidmi, kteří si svůj život komplikují řadou výmluv a často raději onemocní, než aby ve svém životě učinili změnu. Společně vždy přijdeme na to, jak to změnit. A i když změny nebývají snadné, posouvají nás na cestě za poznáním. Mění naše nevyhovující situace v překrásný proces tvorby a to věřím stojí za to! 

Přestaňte být obětí svého života. Žijte vědomě. Uvidíte, že změnou svých postojů změníte celý svůj život. Začne se Vám více dařit, budete se více usmívat a budete se setkávat s lidmi s podobných myšlením i cítěním, protože uvnitř touží každý po lásce a štěstí. 

Proč právě 43 karet?

Aniž bych to při tvorbě karet plánovala, zapisovala jsem jednotlivé principy a zastavila se na čísle 43. Pokud Vás trošku baví numerologie, tak víte, že 4 + 3 = 7 a já až nyní zjišťuji, jak bylo opět vše krásně vymyšleno a přichystáno.

Sedmička je pro většinu lidí šťastné číslo. Je to číslo, které vyjadřuje touhu po skutečném a hlubokém poznání našeho života. Sedmička ukazuje na důležitost nahlédnutí pod pokličku. Je to číslo, které pomáhá odhalit hlubokou podstatu člověka a zajímá se o spirituální otázky. Pokud je Vaším životním číslem právě sedmička, pak milujete poznávání, rozšiřování svých obzorů a zajímají Vás hluboké filosofické otázky na téma: „Kdo jsem? Kam směřuji?“ atd. Sedmička totiž klade v životě důraz na smysl, pravdu a poznání. A přesně o tom tyto karty jsou – o sebepoznání.

Během jednoho dne se prodalo více než 50 karetních setů a já mám velikou radost z toho, že prodej karet den ode dne roste. Těší mě, že stále existují lidi, kteří touží změnit svůj život ke své radosti a já mohu být u toho formou těchto karet – principů, které i mě dokázaly úplně změnit život.

 

Proč byste měli mít KARTY POZNÁNÍ  ve svém životě?

Protože:

 • Vám změní život –  osvojením 43 principů = klíčů  dokážete ve svém životě vytvořit rovnováhu a harmonii,
 • život Vás začne bavit,
 • pochopíte souvislosti svého života a opravdově poznáte sami sebe,
 • sebe-poznáním dokážete lépe porozumět ostatním, čímž se Vaše vztahy vyjasní,
 • pochopíte, že pokud nezačnete u sebe, nic se nezmění,
 • otevřete se plynutí, přestanete řešit minulost i budoucnost,
 • začnete být tvůrci svého života TEĎ a TADY,
 • začnete tvořit v radosti a lásce,
 • pocítíte vděčnost za vše, čeho se Vám dostává,
 • Váš život bude harmonický a naplněný,
 • zjistíte, co je opravdová hojnost a pocítíte hlubokou vděčnost,
 • začnete ŽÍT SVŮJ SEN.

Díky těmto principům i já dnes a denně žiji svůj sen, plním si své vize a pociťuji velikou vděčnost za dary, kterých se mi dostalo a kterým jsem předtím vůbec nevěnovala svoji pozornost. Začátky mé cesty nebyly růžové, ale změny, které jsem musela provést, abych poznala sama sebe, stály za to. Vymanila jsem se z různých rolí, které nebyli moje a nyní jdu SAMA ZA SEBE svým životem a plním si své sny a přání.

Mým cílem je užít si mou cestu naplno! Přeji Vám, ať se i Vaše cesta promění v překrásný cíl dennodenní tvorby.

Když žijete svůj sen, život je DAR.

Karty Poznání a jejich principy, kterými inspiruji lidi také na seminářích, již nasměrovaly spoustu lidí na jejich cestě. Naučily je, dívat se na věci jinak, inspirovaly je ke změně a proto věřím a vím, že dokáží inspirovat i Vás.  Proto s Vámi sdílím nejen můj příběh, ale i příběhy lidí, kteří dokázali změnit svoji cestu a nyní žijí krásný a naplněný život podle svých představ. Tito lidé si stejně jako já plní své sny a užívají si život se všemi jeho barvami.

Tyto karty jsou inspirovány životem. Nedají Vám pouze naději, ale pokud si to dovolíte, dokáží VÁM ZMĚNIT ŽIVOT.

Užijte si výklady plné inspirace– karty si můžete objednat zde >>

02/12/2018

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.