Energie Nového roku sebou jako vždy přináší i velké změny…

… ve službě, které pro vás postupně zaznamenávám a zpracovávám. 

Opět došlo ke kompletnímu přenastavení nejen skrze vhledy, ale také skrze osobní prožitky, se kterými přišlo i mnoho vjemů, které nyní pomohou v absolutní lehkosti a přirozenosti každého z nás jít do hloubky, propojit se s duší bez jakýchkoliv očekávání, abychom všichni tvořili v síle a plnosti své duše v absolutní rovnováze nejen se sebou, ale i se vším kolem. 

Propojte se s Božskou esencí, žijte v rovnováze a naslouchejte zprávám z výšin, které  neustále přichází a odpovídají vám na otázky, které jsou momentálně v souladu s vaší cestou, s jejím naplněním, s plánem vaší duše. 

Uvidíme se:

11.3.2020 - Vize jako Cesta - Brno, Centrum Mandala, 17. - 22.hod.

20.3.2020 - Oslava Jarní Rovnodennosti - ráno Pálava v 10.hod., odpoledne Brno Centrum Mandala v 17.hod.

28.3.2020  - Znovuzrození a smrt - Brno, Centrum Mandala, 11.-16.30 hod.

25.4.2020 - Žena v prožitku - Újezd u Brna

15.-17.5. - Cesta Vědomého bytí na Zemi - penzion Slunečnice, Kuřimská Nová Ves

 

Učte se opět naslouchat, naslouchejte, žijte svůj život naplno a tvořte skrze své nastavení, skrze své napojení, skrze svoji cestu. 

Přestaňte být kopií ostatních, projevte svoji jedinečnost, protože právě proto tu jste. Tak se dokážeme všichni povznést. 

Akce nově aktualizují na webu:

https://www.taraka.cz/kalendar-akci/

Těším se na Vás. 

S láskou, otevřeným srdcem i náručí, Taraka 

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžete milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie vám pomůže rozvíjet vaše dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s vaší duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů