Děti jako zdroj, inspirace lásky, žití v okamžiku

Krásný den, přátelé, 

na začátek článku malé zamyšlení pro ženy: 

Kdy jsme přestaly jako ženy vnímat poslání vtom – BÝT MATKOU?
Poslední dobou mi to připadá, jako by BÝT „JEN“ MATKOU (po dobu mateřské či rodičovské) byl nějaký problém.
Proč si nedovolujeme nést toto poslání hrdě a s vděčností? 🤔
Hm? 

Dokud si myslíme, že jsou tu naše děti proto, aby nám zničily život, odváděly nás od rozdělané práce, nedovolily nám naplnit naše sny, bude to tak. 

Děti jsou naši velcí učitelé. Ukazují nám, jak jsme si nastavili hranice, jak to máme nastaveno uvnitř. Nechtějí po nás, abychom se měnili. Vybrali si nás a věděli, do čeho jdou. (Což může být někdy frustrující😅🤩) 

Jsou to čisté bytosti plné lásky, které nás přišly učit. Místo toho často učíme mi je. (Přitom by stačilo srdcem naslouchat.)

Tolik žen nyní na mateřské pracuje a diví se, že to příliš nejde skloubit. Je třeba se rozhodnout, zda jsem nyní máma nebo podnikatelka…, protože dělat věci na půl se příliš nevyplácí… Dnešní doba je velmi rychlá, ale dovolme si být i těmi mámami. Nenechme vytratit kouzlo péče, sdílení, radosti, spojení. Buďme spolu a mějme z toho radost. Nic nám neuteče.

Nenaplňuje nás jen naše pracovní poslání, ale taky naše vztahy, náš vztah k sobě. Nenechte svůj život dojít do bodu, kdy jste raději v práci, abyste nemuseli být doma. Tedy neutíkejte z rodinných vztahů. Právě naopak. Ponořte se do nich. Učte se vnímat, co vám nevyhovuje a co vám naopak dělá dobře. Spousta potíží vzniká právě na základě neprojevení se. 

Vše si utváříme sami. 

Nastavte si doma prostředí podpory, sdílení, radosti, lásky a nastavte si to i v sobě. 

Pak bude život plný překrásných okamžiků. 

Taraka🔆

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.