Co ty – úplněk a oslavy kola roku?

S úplňkem se vynořují všechny naše programy, třeba i v podobě bolestí těla… Můžeme je tak snadno uvidět, pojmenovat a odevzdat.

Ano, i ty podle nás dobré, ale i ty podle nás špatné…. (Kdo je ten či to, ta v nás, co neustále hodnotí, posuzuje, srovnává, tlačí a neumožňuje plynout, být, naslouchat své intuici?)

Dokud vnímáme oddělenost, odděleni jsme.


🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

  • Neumíte-li vše propustit ze svého sevření, sepište si to na papír a spalte to - odevzdejte to ohni. Třeba právě v úplňkovém čase.
  • Pokud to není váš styl, klidně to vyzpívejte nebo vytancujte...
  • Hlavně to přestaňte neustále omílat, řešit... Propusťte to ze svého sevření, ze středobodu vašeho zájmu. 

🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

Vždyť to znáte, že tam, kde přikládáte pozornost, tam to roste… (Bohužel nebo Bohu dík nejen to dobré, ale i to špatné…)

Každý z nás něco v našich očích negativního – bolestného prožil. Pro někoho to byla smrt blízkého, pro druhého hloupá poznámka kolegy v práci, nepřijetí od rodičů, atd.

Můžeme se vtom donekonečna babrat nebo na to můžeme změnit pohled. Podívat se na to, co nás to naučilo, kam nás to posunulo…

Můžeme se taky do konce života uzavřít před světem, před bolestí, před vztahy…, ale jak pustý pak bude náš život?

Právě vztahy nás konfrontují s představou nás samých o sobě… Nutí nás k zamyšlení, přehodnocení, ke změně, k souladu… Aby to, co je uvnitř bylo viděno i na povrchu.🙏🏻

Vede nás k uznání toho, co se nám nepovedlo i toho, co bylo stvořeno z lásky.

Ale každá změna musí nastat uvnitř, v nás samých…, teprve proměníme-li se vevnitř, rozpustí se vše, co nás trápilo kolem…

Nahlédněte do nitra.

A pokud si s tím sami nevíte rady, přijďte s námi slavit.

Vidíme se v sobotu 20.6.2020 v 18.hod. na Všemině u příležitosti OSLAV LETNÍHO SLUNOVRATU. Těším se na vás.

Přihlášení nutné, vstupné dobrovolné.

Obnovte v sobě spojení, objevte sílu oslav kola roku. Radujte se.

V případě zájmu můžeme společně přivítat po slunovratu východ slunce.🔆

Taraka

Více najdete na stránkách:
www.taraka.cz/oslava-letniho-slunovratu

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.