Čas rozhodnutí….BÝT SÁM SEBOU…

Našla jsem pro Vás krásný obrázek, který ukazuje, jak si každý svoji cestu musí projít sám na základě svých rozhodnutí. Kudy se vydáte, je jen na Vás…. Vy určujete další krok i směr.
Toužím s Vámi sdílet příběh ze semináře Cesty duše, který nově bude začínat v Brně již za pár dní 13.6., ale o tom psát nechci.
Chci Vám napsat o rituálu rozhodnutí, kterým procházíte na konci posledníhosemináře z cyklu poznání, u kterého jde vidět naprosto přesně, jak to ve svém životě máte, jak to děláte, co je pro vás důležité a samozřejmě především to, jak to máte s rozhodnutím.
 
Nikdy do tohoto rituálu nezasahuji a stávám se pouhým pozorovatelem děje.
 
Když jsem s tímto rituálem začínala, panovala ve skupinách velká láskyplná podpora. Vidět, jak si lidé vzájemně fandí, podporují se a těší z úspěchu ostatních je překrásné.
 
Občas se však také stane, že se někdo ve skupině snaží řídit celý děj.
 
Proč se to děje?
 
Protože takový člověk nemá sám vyjasněny svá osobní rozhodnutí, často je polapen duchovní pýchou a snaží se rozhodovat za jiné, protože prostě ví nejlépe, jaké rozhodnutí je to pro ostatní správné…
 
Dávejte si na to pozor! – u sebe, i u jiných lidí a přijměte konečně fakt, že nemůžete rozhodovat za jiné. Možná se vám zdá, že se to dá…, ale uvědomte si, že tak okrádáte druhé lidi o jejich sílu a sebe sami o svoji vlastní cestu, protože žijete cesty jiných lidí
Myslíte si, že by se pár na obrázku cítil šťastný, kdyby byla žena donucena sednout si na řídítka a muž ji musel takto vést? Pochybuji! Ale v momentě, kdy každý z nich učinil rozhodnutí, láska neznala hranice…., jeli kousek cesty spolu v souladu se svým rozhodnutím, se svou cestou…
Jediné, jak můžete ovlivnit dění kolem sebe, je vlastním příkladem.
Tedy dělat věci tak, aby vaše chování bylo hodno následování….
 
Tím, že rozhodujete za jiné si možná na začátku ulehčíte svoji cestu – napadlo mě přísloví: „Skáče, jak já pískám.“ Ale co se stane pak? Ve druhém člověku vypěstujete pocit vlastní nedostatečnosti a časem se proměníte místo tvůrce v tyrana…
 
Pokud vás ostatní nepožádají o pomoc, pomáhejte pouze vlastním příkladem. Nezasahujte do děje a nechte ostatní volně dýchat….
 
A pokud jste se poznali na té druhé straně lidí, kteří sebou nechají vláčet a posouvat se jako šachové figurky po poli, uvědomte si, kam se poděla vaše sebeláska…? Proč jsou ostatní podle vás důležitější než vy sami? Jak se cítíte, když svoji sílu odevzdáte jiným lidem a popřete tak sami sebe?
 
Vstupte opět do své síly, do svého srdce a začněte tvořit tak, abyste opět pocítili motýly v břiše.
 
Nikdo za vás nemůže dělat kroky, protože tak nenaplníte vlastní cestu. Jen vy ji dokážete naplnit. Udělejte další krok vpřed – sami za sebe, ve své síle.
 
Mám Vás ráda, Taraka
PS: A jak už jsem Vám psala na FB TARAKA SOLEI:
Milí přátelé, opět mám za sebou další a další kineziologické odbloky One Brain, kterými Vás provázím a toužím Vám dnes říct jednu důležitou věc:
VŽDY SE MŮŽETE ROZHODNOUT!
VŽDY MÁTE NA VÝBĚR!
VŽDY SE MŮŽETE VYJÁDŘIT!
DŮVĚŘUJTE SVÉMU VEDENÍ.

Nezůstávejte zticha jen proto, že se to má nebo hodí nebo ….
Nebojte se říct NE! Nenechte ostatní rozhodovat za Vás.
Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.