20-ti denní výzva – No tak se usměj…😀😂🙃😁😄🤓😎

Vracím se z Prahy ze semináře Žena v prožitku a jsem šťastná. Úsměv mi září od ucha k uchu a já pozoruji lidi kolem, které to buď motivuje k úsměvu nebo aspoň k pousmání, anebo je to nasírá (promiňte mi to slovo.;) 

Naciťuji se na úsměv a tak se mi vrací ve všech podobách. Jsem šťastná.

Dochází mi, že nejenže úsměv sluší každému, ale má výraznou léčivou moc. Nejsem první, kdo to objevil, ale jedna z mála, kteří to denně praktikují.

Víte, když se budeme mračit na svět a lidi kolem, nebudou k nám milejší a nápomocní… Naopak, když se na ně usmějeme, budou se dít zázraky. A co teprve, když se usmějete na sebe.

Zkuste si jen tak stoupnout před zrcadlo a usmívat se na sebe. Co cítíte?

Vzpomněla jsem si na nějakou odbornou studii, během které vědci zjistili, že pokud se na sebe usmíváme 20 minut denně, nejenom, že mládneme, zvyšuje se množství pozitivních hormonů v těle, ale dokonce se takto člověk uzdraví z depresí, melancholie i pocitů samoty. A to věřím stojí za to zkusit, přátelé. 

A proto Vás prosím. Vyberte 5 přátel ve vašem okolí a SEBE a pusťme se společně do výzvy. Nasdílejte tento článek na svůj FB profil a napište označte pod něj 5 lidí, kteří se účastní této výzvy:

USMĚJ SE!

Poté se na sebe zkuste usmívat každý den – alespoň 20 dní po dobu 20 minut.

Vyfoťte svůj úsměv klidně každý den a nasdílejte nám ho sem pod článek. Na konci dvacetidenní výzvy vyberu jednoho výherce, který ode mě získá knihu Cesty poznání – poselství života nebo e-book TARA. (Budu vybírat z fotografií nasdílených pod tento článek na FB.)

Výhra však není podstatná. Důležité je, zúčastnit se výzvy a změnit svůj pohled na svět k nepoznání za pouhých 20 dní. 

Usmívejte se na sebe a kdykoliv se spatříte v zrcadle nebo v odrazu výlohy, atd. vzpomeňte si na výzvu a vykouzlete úsměv od ucha k uchu. Nebo se na sebe denně usmívejte 20 minut do zrcadla. 

Bude to taková naše malá letní studie.;) Nevzdávejte to!!!

Možná se budete ze začátku cítit trapně, divně, bude vás to štvát, budete se místo úsměvu ušklíbat, ale na konci výzvy zjistíte, že úsměv sluší opravdu každému. 🙂

Zahoďte výmluvy a změňte svůj svět. USMÍVEJTE SE! 

Časem svůj úsměv přeneste do bolestivých částí těla, orgánů, atd. Uvidíte, že i je váš úsměv oživí a uzdraví.

Začněte TEĎ!

Sdílejte s námi každodenní pocity z výzvy. 

Jak se cítíte, když se na sebe usmíváte 20 minut denně dnes? Zítra? Pozítří? Po 20ti dnech???

Těšíme se na vaše úsměvy, protože s úsměvem jde všechno líp.

Taraka

 

PS: Manžel mi tu šeptá do ucha, že můžete soutěžit o fotku úsměvu na nějakém zvláštním místě – třeba na nudné firemní konferenci. 🙂 Je to na Vás.

Já se usmívám a TY?

Taraka Solei miluje život na Zemi a ví, že ho můžeš milovat taky. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů a kineziologie Ti pomůže rozvíjet Tvé dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu s Tvou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika dalších knih i e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> , příběhu pro ženy TARA >> a příběhu TRIŠA>> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.