Objednávka e-Booku TARA

 • ANO
  Objednávám si e-Book TARA od Taraky Solei za cenu 389 Kč s DPH.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Překontrolovala jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především e-mailovou adresu, na kterou chci e-Book zaslat.
 • ANO
  Vím, že spolu s tímto e-bookem získám nejen příběh TARY, ale také spoustu bonusů plných informací jak projít svoji cestu ženy. Jsem si vědoma, že samo od sebe se nic nestane, a proto se s radostí pustím do akce díky listům Zastavení ženy.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápla vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Vím, že se současně mohu přihlásit (sama nebo s celou generací žen) na kterýkoliv ženský seminář - Žena v prožitku nebo Tajemství pánevního dna I. podle vypsaných termínů a měst. Mohu tak ukotvit nové poznatky na své cestě ženy ve své vnitřní síle, spojit se se svým ženstvím a objevit svoji vnitřní ženu, nebo propojit svůj fyzický svět se světem emočním a energetickým.

Užijte si čtení tohoto e-booku a objevte plnost života ženy.

 

Reference

Život hledající bytosti se podobá řece s tisíci přítoky. Tohle dílko je den z nich. Příběh dívky může inspirovat hledajícího k novému osobnímu poznávání, realizaci pozitivních změn v životě či hodnocení vlastního života. Může oslovit otevřenou citlivou duši, která vnímá význam symbolů.
Marcelaučitelka

 

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na taraka.solei@email.cz

Ráda Vám poradím a pomohu.