Meditace v den oslav JARNÍ ROVNODENNOSTI 2019

Země, Slunce, polarity

A jak se líbila meditace Vám?

Ma milovana, bylo to nadherne... jen jsem vnimala Tvuj hlas a dychala. Moc se mi libilo souzneni a energie ze slunce. Slunce miluju a cerpam z nej kdykoliv a kdekoliv. A obraz meho muze a me zeny a ta kapka a koreny, vyziva a souzneni a vyrovnanost pro me samotnou, uplne me polevalo horko a zaroven mrazeni. A ten zaver, kdy nas vitas zpet na zemi, kde mame vse podstatne a vse, co potrebujeme... dokonale... Jsem moc rada, ze jsi me touto meditaci provedla. Je uzasne citit to spojeni a je to presne to, co jsem ted potrebovala. Moc dekuji, jsi stale se mnou, protoze vsichni jsme jedno... Mam Te moc rada, objimam a zehnam! Dekuji, je mi cti! S láskou, M.

Manea

Ahoj milovaná, Rovnodennost byla nadherna a příště si radši nebudu lehat abych té vnimala z vícero úrovni, tvoje vedené meditace jsou velkým světlem života. Propojení bylo úplně nádherné a božské se vsema a my 3 na konci, to je proste velký zázrak. Objimam tebe, měj se božsky v lásce a hojnosti a těším se až na sdílení a další setkání.

Kriyána

Dnešní den 20.3.2019  je silovým dnem Jarní rovnodennosti>>

V tento den se po celé Zemi slaví příchod Jara. 

Jarní rovnodennost je důležitým momentem, který rozhodne o tom, jak uchopíme tuto světelnou a dynamickou část roku. V tuto dobu k nám přichází nové informace z vědomí Země a je pouze na nás, jak se na tento okamžik připravíme. Zda budeme dostatečně otevření a očistění.

V tento den roste osobní i kolektivní vědomí, dochází k opětovnému sladění s energií přírody a vesmíru a proto je tak úžasné slavit spolu, v přírodě, za zvuků ptáků a společného sdílení.

Spousta z vás mi psalo, že se nemůžete z nejrůznějších důvodů zúčastnit a přesto byste se rádi společně s námi propojili s pohodlí domova, a tak jsem pro vás připravila nahrávku, kterou si můžete zakoupit, uložit a doma si ji zapnout třeba dnes společně s námi.

Cena nahrávky je 350 Kč.

Užijte si ji v radosti, ve zdraví a pociťte sílu Matky Země, Slunce i vyrovnání polarit ve svém srdci. 

Objímám a přeji krásné oslavy, ať jste, kde jste. 

 

Taraka Solei

 

PS: Meditaci si můžete pouštět opakovaně i v průběhu roku.