Objednávka knihy

CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

 • ANO
  Objednávám si knihu CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA od Taraky Solei za cenu 250 Kč s DPH.
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat.
 • ANO
  Vím, že k objednávce je potřeba zaplatit poštovné a balné ve výši 89 Kč
 • ANO
  Vím, že si mohu zvolit výhodnější balíček dle svého uvážení.

Užijte si čtení této knihy, která je plná různých cest poznání. Těším se na všechny AHA momenty z Vašeho života.

 

Reference

Kovář a komtesa - Moc krásný příběh. Po celou dobu jsem měla husí kůži. Ufff. I teď, jak jsem to napsala, mi přeběhl mráz po zádech, četla jsem to se zatajeným dechem. Nádherné. Věřím, že to pro tebe bylo, je a bude silné, já jsem taky musela hodně mrkat, abych mohla pokračovat ve čtení. Moc děkuji za tvoje nádherná slova, moc to pro mě znamená a vážím si toho. Vážím si tebe. Děkuji. Válka citů - Příběh na mě hodně zapůsobil. Umocnil to také fakt, že jsem zrovna četla román, kde se prolínal příběh válečných leteckých hrdinů. Takže jsem to měla pořád v hlavě. A taky se mi moc líbí na konci příběhů to poselství. Máš to krásné. Jasné, stručné a hlavně výstižné. Tajemství pyramid - Děkuji. Líbil se mi moc. A to poselství na konci zase - to je úžasné. To stojí za to si to všechno připomínat každý den. Moc se mi líbí, jak to máš provedené. Příběh mě oslovil každý. Každý příběh dává smysl, otevírá oči, předává poselství. Anna - Nádhera! Velmi na mě príběh zapůsobil. Moc krasný, Tarako. Děkuji, ze jsem si ho mohla přečíst. Zázrak - Příběh krásný a inspirující. Připomnělo mi to, jak jsem Ti děkovala za to, kam jsi mě posunula a Ty jsi řekla, že mám poděkovat sobě. Nádherný příběh! Lapena v síti času - Musela jsem ho prostě přečíst do konce. A uvědomila jsem si, že já chci taky všechno stihnout a být v tom dobrá. Ne kvůli druhým, ale kvuli mému pocitu, že jsem schopná to všechno zvládnout. A možná proto se někdy cítím pod tlakem, unavená, podrážděná. Už se těším, až si ho přečtu znova.
Lucie Ševců
Příběhy i obrázky jsou nádherné. Moc knize přeji, aby se líbila a přinesla lidem to, co mě - připadala jsem si jako v jiné dimenzi, jako by příběhy zasadili semínko a to klíčilo...transformační, kouzelné 🙂 mě nejvíce zasáhl příběh z Egypta a poslední Lapena v síti času 🙂 všechny jsou krásné, ale tyhle dva mě silně něco přepsali 🙂 krásné 🙂 moc děkuji. Krásný čas, líbááám :-*
Monika SlezákováGrafik
Právě v tomto láskyplném načasování ke mě přišla knížka od tebe,velká podpora v tom co teď žiji....já ti za to moc děkuji a jsem vděčná...nejvíce se mnou teď souzněl příběh Lapena v síti času a Anna. Láskyplně tě objímám a hladím...Ála Orchea
Alena Petráňováučitelka ve školce
Super, už se nemůžu dočkat na tu knihu pro děti. Je to paráda. Moc se mi to líbí. Myslím si, že ten bonus děti chytne a stejně tak i dospělé. Jsou to napínavé, poučné příběhy. Jen tak dál. Má to smysl.
Petr Říharealitní makléř

 

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na taraka.solei@email.cz

Ráda Vám poradím a pomohu.