Objednávka s 30 % slevou

na všechny knihy, karty, e-booky i on-line programy

při zadání a potvrzení kódu

 

MILUJISE

 

 

Hvězdná cesta je již zvýhodněna za nejnižší možnou cenu,

spolu s Bránou Integrace, kde je měsíční členství na 1. měsíc pouze 333 Kč.

Podložku Blue-Circle s 30% slevou je třeba objednat na stránkách Admo-care >> 

  • ANO
    Objednávám si tištěné knihy, karty, e-knihy nebo on-line kurzy od Taraky Solei s 30% slevou. Vím, že je pro slevu třeba zadat a potvrdit kód: MILUJISE
  • ANO
    Vím, že si mohu vybrat tištěnou knihu nebo e-knihu. V případě tištěné knihy mi ji Taraka odešle za 2-3 dny po připsání platby na její účet.
  • ANO
    Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především doručovací adresu pro doručení tištěné knihy a taky e-mailovou adresu, na kterou mi přijde případně jakýkoliv bonus.

Užijte si čtení této knihy nebo e-knihy a objevte jak chutná život, když se opravdu žije. 

Reference

Milá Taraka, som veľmi vďačná, že sa delíš s nami so svojou tvorbou, že sú tu tie príbehy plné života, hĺbky, prírody. Hlboký príbeh, v ktorom je ukrytá veľká sila, žiť všecko, nádej. Rada doporučim ďalej sú úžasné, som šťastná, lebo veľmi tu chýbali hlboké pribehy. Ďakujem S prianím s úsmevom naplnených jesenných dní 🍂☀️ Miriama
Miriama Bačová
Milovaná Tarako,  sílu a hloubku z knihy jsem cítila už ve chvíli, kdy mi dorazila domů.  Moc jsem se těšila na příběh, který mne provedl mou vnitřní krajinou, dovedl mne k dalšímu pohledu na smrt, která je přirozenou součástí našeho života. Díky příběhu jsem si uvědomila, jak je skutečně důležité jít životem vědomě a naplno prostoupena přítomným okamžikem. V jedné chvíli při čtení jsem si uvědomila, že mi po tvářích tečou slzy, slzy vděčnosti a radosti z toho, jak vše plyne.  Přečtením příběhu jsem se jen utvrdila, jak je krásné se nechat prostoupit radostí, životem i přítomným okamžikem a užívat si toho, co mi díky příběhu začíná přicházet.  A právě teď začínám ještě víc žít i být a naplno přijímám ten úžasný koloběh života, jehož součástí je i smrt, která nás všechny může mnohé naučit.  S láskou a velkou vděčností Ti, milovaná Tarako, děkuji za ty krásné příběhy, které předáváš skrze příběhy.  
Michaela Křížová

 

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na taraka.solei@email.cz

Ráda Vám poradím a pomohu.