Objednávka s 10 % slevou

na všechny knihy, karty, e-booky i on-line programy

při zadání a potvrzení kódu

 

MILUJISE

  • ANO
    Objednávám si tištěné knihy, karty, e-knihy nebo on-line kurzy od Taraky Solei s 10% slevou Vím, že je pro slevu třeba zadat a potvrdit kód: MILUJISE
  • ANO
    Vím, že si mohu vybrat tištěnou knihu nebo e-knihu. V případě tištěné knihy mi ji Taraka odešle za 2-3 dny po připsání platby na její účet.
  • ANO
    Překontrolovala jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především doručovací adresu pro doručení tištěné knihy a taky e-mailovou adresu, na kterou mi přijde případně jakýkoliv bonus.

Užijte si čtení této knihy nebo e-knihy a objevte plnost života.

 

Reference

...Sedla jsem si do kavarny, dala si kaficko a na nej mi nakreslili krasne srdce... Je cas na Trisu.. Bozsky pribeh plny lehkosti, vasne, radosti, nadseni, sily, zenskosti a moudrosti. ... Napeti a lechtive vzruseni, co bude dal, litovala jsem, ze meho muze nemam u sebe, i kdyz bych to asi vlastne nedocetla :)) ... Dojeti, kdyz Trisa vysla pred atelier a vstrebavala radost a vdecnost. Presne tyhle pocity znam a zrovna pred chvili jsem je prozivala. Byla jsem dojata... Citace z knihy:... „Tvůj velký den se blíží! Uvědom si to, až tam budeš stát před všemi těmi lidmi. Jsi dokonalá. Nezáleží na tom, kolik chyb uděláš v proslovu, nebo že se u toho budeš chvět... Stůj při sobě, ať se stane cokoliv."... Zitra mam pohovor na novou praci (posledni kolo), jsem prave sama v cizine a jsem z toho nervozni a ted uz presne vim, proc ctu Trisu az ted... Boze...dekuju!!! ... Jako by se to prolinalo s mym pribehem...dokonale... Ne ten harem, ale to, ze jsem se i v tomhle zivote dostala do faze "prezivani v zivote a cekani na smrt bez radosti", stejne jako v tom minulem, pamatujes na kineziologii? Musim to zmenit ted (i kdyz ja uz to diky Tobe zmenila), aby se to znovu neopakovalo, stejne jako Dara... A jak tam krasne pracujes s Tarou, tesim se, az si ji znovu prectu... Ctu o Dare, co se ji stalo... Opakuju si sama pro sebe, jsem zena ve sve sile... Vyjdu z kavarny a vidim na budove nakresleny chram - chram, ktery mam ve svem srdci... Presne takove velke sloupy tam mam, prostor na tanec, more, vzduch, slunce... (Posilam fotku) Uz se tesim, az budu pred spanim pokracovat 🙂 Vsechno dokonale a ja Ti zehnam Tarako z celeho srdce a nesmirne dekuji!!! M.
M.

 

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na taraka.solei@email.cz

Ráda Vám poradím a pomohu.